Skocz do zawartości

gdzie zrobić remont


SKÓRAS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodze sie tu z Adamem iz nie da sie przeskoczyc niektorych rzeczy, wiem to z doswiadczenia. Mimo iz zajmuje sie zawodem mechanika od dawna to i tak sa kwestie w ktorych pytam sie dosc czesto kolegi tomka ktory ma o wiele wieksze doswiadczenie jezeli chodzi o wszelkie naprawy z dziedziny motocyklowej. Sa takze informacje o ktore pyta sie mnie tomek gdyz "specjalizuje" sie glownie w enduro.

gutek jak bylem w twoim wieku to myslalem iz potrafie wszystko naprawic ale od kiedy pracuje w HRG to uwierz mi iz sa rzeczy o ktorych istnieniu bym nawet nie pomyslal ze takie moga wystepowac (chodzi mi tu o czeste wyraianie elementow, zuzywanie sie czegos co nie ma prawa sie skonczyc itp.).

Tak zauwazylem ze jak sie wypowiedzialem w tym temacie to dyskusja ozyla na temat kto jest lepszy i kto tanszy :) (mowie tu o wypowiedziach gutka)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutek jak bylem w twoim wieku to myslalem iz potrafie wszystko naprawic ale od kiedy pracuje w HRG to uwierz mi iz sa rzeczy o ktorych istnieniu bym nawet nie pomyslal ze takie moga wystepowac (chodzi mi tu o czeste wyraianie elementow, zuzywanie sie czegos co nie ma prawa sie skonczyc itp.).

 

 

Panowie cały czas mi wmawiacie ze uważam ze wszystko potrafie po raz 3 powtarzam wam ze nikt nie potrafi wszystkiego również i ja!! Ja również jeśli czegoś nie wiem zasięgam rady innych osób. tak jak każdy człowiek nikt nie jest idealny.

Aha, w wieku lat 20 tez mi sie wydawalo ze zaden silnik nie ma dla mnie tajemnic - potem musialem zweryfikowac troch te swoja pewnosc - teraz wiem ze codziennie ucze sie czegos nowego smile.gif

 

Skończcie mi to wkółko mówić gdyż mnie to irytuje. Zapraszam do siebie: zweryfikujecie moje umiejętnosci :)

Edytowane przez gutek_rapier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mi fundniesz bilet za te $ 800 - 1200 ( w zaleznosci od sezonu ) to nie omieszkam sie pojawic i wszystkiego dokladnie sprawdzic, bez tego troche bedzie mi ciezko uwzglednic ten dodatkowy wydatek w tegorocznym budzecie :P

Poza tym mysle ze nie musisz niczego udowadniac, jezeli rzeczywiscie wszystko jest tak jak mowisz to klienci, niezaleznie od moich czy Asmodana watpliwosci beda do ciebie przychodzic.

W temacie wszystko zostalo powiedziane i nie ma co go ciagnac - Skoras ma twoje namiary i jak zechce to skontaktuje sie na priva.

Zamykam temat.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...