Skocz do zawartości

Jeszcze jeden BMW K 1200GT :D


Rekomendowane odpowiedzi

Jak było napisane w Świecie motocykli praca Warszawsiekgo BMW stołecznej komendy głównej policji była o tyle zadowalająca że inne miasta też wpadły na ten pomysł i przy drobnej zapomodze można spotkać tegoż samego Bydlaka Motywującego Władze 1200GT który nas goni na wisłostradzie np...Następny jeździ w Gorzowie więc lepiej uważać... No ja już miałem spotkanie z tym BMW tyle że samochodem 120 na wislostradzie ( Aaaaaale dużo) i patrze że grzeje za mną jakiś gościu na motocyklu....Myśle sobie facet kiepsko dobrałeś se kask do koloru motocykla...LoL! ale potem myśle że skoro tak grzeje to ma powód to puszcze kumpla po Fachu i mu zjerzdżam a tu kogut za motocyklem i rączka machająca na bok...Byłem z siebie BAAAARDZO zadowolony...ale zamiast ogarniać mandat robiłem podchody żeby go sobie obejrzeć.hahahahahahahhaa.....rany ludzie czego to teraz nie wymyślą...Trzymajcie sięciepło aha te maszynki ciągną 250km/h nie prubować sztuczek...Nie wyjdzie. Ujerzdżacze tych Bydlaków Motywujących Władze są wieloletnimi motocyklistami po przeszkoleniu więc mogą doginać lepiej niż niejeden z nas...LOL powodzenia i szerokiej drogi mości Panowie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw żadnego z gości którzy wożą się na policyjnym k1200gt po Gorzowie nie stać na tego typu maszynę, co więcej na co dzień jeden z nich jeździ Harleyem więc doświadczenie w szybkiej jeździe to dopiero panowie będą zbierać bo dwu tygodniowy kurs policyjny nie daje im specjalnych szans w starciu z kolegami na Yamahach R1 którzy nic innego po za wyścigami nie robią . Te motocykle mają zarabiać pieniądze a najłatwiej i najbezpieczniej złapać kierowcę auta który jedzie jak Pan Bóg przykazał 120 km/h i dowalić mu po portfelu. Sam jeżdżę na podrasowanym k1200S i to mocno podrasowanym i wiem że z dobrym super sportem japońskim mogę mieć powyżej 250 problem a tak naprawdę dla niektórych ściganie zaczyna się dopiero powyżej tej granicy której K1200GT jak wiadomo nie przekracza. Pozostaje wyrobić sobie prawo jazdy za naszą wschodnią granicą aby o punkty się nie martwić i odłożyć trochę grosza na mandaty , albo mocno się rozglądać. Muszę jednak przyznać że ostatnio pomimo ewidentnego łamania tępych ograniczeń prędkości , na 50tce miałem 82 i myślałem że przecież wolno jadę , nie zostałem podczas kontroli ukarany mandatem ,a jedynie pouczony co wróciło mi wiarę w człowieka z lizakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Myślę że tu masz rację! Ogulnie masz rację! :banghead: Wiesz ja ci powiem tak, mam Kawasaki ER5 i osiągnięcie prędkości 180km/h stanowi problem taki jak jechać maluchem 120km/h czyli pujdzie ale jak go przepiłujesz i dasz kopa w dupę.Z resztąjak bym jechał koło 250km/h to bym miał kisiel w gaciach! Kurcze jaka to musi być maszyna te twoje BMW! Fakt złapał mnei tym durnym BMW ale to faktycznie jechałem samochodem! i widziałem go jeszcze w akcji jak stał na chodzniku i spisywał gości za wjazd na pas dla BUSÓW LOL! Fakt może nie wsyzscy funkcjonariusze umieją jeździć i mogą mieć z ogarnięciem maszyny problem....To jednak pomimo tego że dostałem mandat i punkty to szcuneczek dla tego policjanta który mnie złapał....Za co to wolę nie muwić publicznie...Ale równy typ! Pozdro

Edytowane przez Karmazynowy msciciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem go jeszcze w akcji jak stał na chodzniku i spisywał gości za wjazd na pas dla BUSÓW LOL! Fakt może nie wsyzscy funkcjonariusze umieją jeździć i mogą mieć z ogarnięciem maszyny problem....To jednak pomimo tego że dostałem mandat i punkty to szcuneczek dla tego policjanta który mnie złapał....Za co to wolę nie muwić publicznie...Ale równy typ! Pozdro

 

ej, nie zawsze trwaja tam wyscigi... a takich co jezdza po pasie dla busow czy jada 100/70 czy ile tam jest ograniczenia to co chwile spotka.

jechalem jakis miesiac temu do łomianek, 60km/h bo odebrac kurtke z serwisu- takze pizgalo niemilosiernie. wyprzedzil mnie kolo, zatrzymujac jakis samochod, zanim dojechalem do lomianek, wyprzedzil mnie znowu i znowu kawalek dalej widze ze stoi i pokazuje cos typowi na ekranie. jak wracalem - juz z drugiego pasa, znowu go widzilem jak z kims stal ;]

nie odmawiam mu umiejetnosci, ale serio. 'prawdziwego' pirata nie tak latwo w ciagu dnia zlapac?

ktos wie, oni jezdza 24h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...Wiesz nie wiem czy jeżdżą 24/h. Ale z tego co się orientuję to nie! Pracują do puźna ale 24/h to nie. Ponieważ około północy na wisłostradzie zostaje około 1 albo 2 patrole samochodowe na całą noc i zatrzymują wszystkich którzy około 3 nad ranem jadą np do pracy, ojciec jest motorniczym więc często mu się o tej godzinie zdarzają tam kontrole. Ale te motocykle pracują do godziny 9/10 wieczorem nawet dzis go widziałem około 9 na wisłostradzie ale akurat zjeżdżał gdzieś na Żoliborz te strony chyba. Ogulnie po nocy nie polecam szybko docinać na wisłostradzie bo tam zawsze jeden patrol stoi samochodem ale zawsze stoi.Gdybym miał przecinaka 600 to może i bym prubował szczęścia ale sądzę że dogonić 500tkę radiowozem (skodą) i to z silnikiem minimum 1,6do 2,0 to nie problem... Możliwe że ucieczka by się udała w gęstym ruchu ulicznym bo wjechać pomiędzy samochody radiowozem się nie da a ludzie na W.stradzie strasznie niechętnie zjeżdżają karetkom czy policji więc już byśmy byli daleko toteż jednak o 3 albo w nocy ruch jak jest to jest znikomy! Ogulnie trzeba uważać! dostałem 8 pkt za 120km/h gdzie było do 80 a koleżanki siostra za spowodowanie wypadku dostała 6! To jest poje..ne...Wiem że prędkość 120 nie jest względnie bezpieczną ale jednak na wisłostradzie to normalne! a powodowanie wypadku jest bardziej opłacalne niż dmuchanie z zawyżonąprędkością! Eh to taki wywód nie na temat ale chciałem się poskarżyć kolegom motocyklistom... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...