Skocz do zawartości

SERVICE MANUAL DO VW GOLF V PILNIE POTRZEBNY!!


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy panowie, jest mi bardzo potrzebny service manual do golfa 5 z silnikiem 1.9TDI rocznik 2006, jesli ktos ma lub wie gdzie takie cos mozna zalatwic to bardz oprosze o info. Jest to naprawde bardzo wazne!

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie potrzebuje manuala, moj stary ma powazne problemy z samochodem a servis w czechach robi go w ciula i neichce uznac reklamacji, manual jest potrzebny zeby przynajmneij wiedziec jak ta sprawe

wyjasnic, narazie doszlo do tego ze okazalo sie iz servis ma ISO neilegalnie, najbardziej interesuje mnie ELEKTRONIKA bo to z nia sa problemy, czyli, co za co odpowiada itd.

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki rzeczy to zbytnio nie posiadam. Mam skrzynki bezpiecznikowe odpisane ale to chyba niepotrzebne ? Poduszkę powietrzną mam dobrze opisaną. Schemat okablowania -brak.

 

Kolejność zapłonu - wtryskiwacz jest 1-3-4-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak: pojawiajace sie dziwne alarmy w czasie jazdy, przestajace nagle dzialac wycieraczki-nie reaguja na wlczniki, wlaczajace sie awaryjne, głupiejece radio....

 

a mzoe dal bys rade nagrac to na plytke i wyslac poczta? natoralnie zwrocil bym ci wszelkie koszty lacznie z browarem :crossy:

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu:

 

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=17706

 

Też mam Golfa tylko MK4 i na tym forum znajdziesz wszystko :icon_mrgreen:

 

DZIEKI! jednak to troche malo... ale napewno sie przyda :wink:

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak: pojawiajace sie dziwne alarmy w czasie jazdy, przestajace nagle dzialac wycieraczki-nie reaguja na wlczniki, wlaczajace sie awaryjne, głupiejece radio....

 

a mzoe dal bys rade nagrac to na plytke i wyslac poczta? natoralnie zwrocil bym ci wszelkie koszty lacznie z browarem :crossy:

 

Szczerze mówiąc jak czytam co się w nim dzieje to Elsa nie pomoże niestety bo zanim to zainstalujesz (nie jest to łatwe nawet dla doświadczonego informatyka) to minie trochę czasu a druga rzecz to język niemiecki i pojęcia czysto techniczne.Sam zajmuję się naprawą najnowszych zdobyczy elektroniki ;) w samochodach i z tego co widzę nie pomoże żaden manual tylko zmiana na inne ASO i człowiek który potrafi obsłużyć serwisowy "diagnozer" (VAS 5052).Przy takich cyrkach sterownik silnika ,wielofunkcyjny komputer sterujący ,can gateway-zapisują sporo błedów w pamięci i nie ma siły trzeba iść za tym jak po sznurku do kłębka.Jak na moje oko to samochód ma problemy z zasilaniem ,gdzieś dostała się woda lub jeden ze sterowników jest uszkodzony i sieje zakłócenia po sieci CAN.Jeśli ASO nie potrafi sobie z tym poradzić to znaczy ,że są tępi jak but i żaden manual tutaj nie pomoże tylko zmiana na inny warsztat.Przecież oni doskonale powinni wiedzieć co mają robić Ty nie powinieneś ich uczyć.Tak na szybko ma stronę ale po rusku:MSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...