Skocz do zawartości

Projekt zmian w PORD


sebastian zg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

3. argumenty ze wyglada sie w tym pedalsko...

 

zawsze wole byc zywym ped*lsko wygladajacym motocyklistą, niż martwym twardzielem, który skończy wbity w bok samochodu starszego pana w kapeluszu, któremu po 70 pogorszył się wzrok.

No jeździć nikt ci w niej nie broni...ale czemu zaraz obowiązek :flesje: Na plastiku jakby kierowca miał założoną kamizele i tak go dużo bardziej wiadać nie będzie.Poza tym światła są,wiele kurtek ma jakieś elementy odblaskowe więc po co jeszcze kamizelki.Okaże się że nadal niewidoczni to może tak jak ktoś wyżej napisał będziemy koguty na kaskach wozić żeby dziadki nas widziały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plastiku jakby kierowca miał założoną kamizele i tak go dużo bardziej wiadać nie będzie

 

Wlasnie, kolego, bedzie go widac, chyba ze ............ bedzie zapierda*** z predkoscia swiatla jak idiota :flesje:

Uwierz mi ( a wiem co pisze bo czesto widuje motocyklistow w kamizelkach ) ze taki delikwent w kamizelce poruszjacy sie normalna predkoscia jest zauwazalny juz z daleka

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aha jeszcze jedno, w tym projekcie jest mowa o jakiś czterokołowcach lekkich ... czy chodzi o quady ?? Jeśli tak to rozumiem że prędkość quadów będzie ograniczona do 40 km/h ...

 

i tam doczytałem że cztwrokołowiec lekki to taki, którego masa nie przekracza 350 kg i konstrukcja umożliwia jazdę nie szybszą niż 45 km/h - czyli chyba taki quadowy skuter

 

Temat jest juz dawno prtzerobiony i zamkniety. PredkosciQuadow o poj. do 50 ccm mniejsze lub rowne 45 km/h.

 

Nie wiem ktory papierowy tygrys lub kolejny idiota wymysla cos innego. Poparte prawem EU i dupa blada. Panowie ministrowie moga sobie plany robic i w kiblu je powiesic, a cala rozmowa nad podobnymi tematami nie przyniesie efektu bo prawa EU PL nie przeskoczy, inny kraj zreszta tez nie :icon_biggrin:

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...