Skocz do zawartości

moje CZesia


lolkers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CZesia jak czesia. Widziałem, że masz problemy z pracą jednego cylindra. Odpowiedziałem Tobie w tamtym poście trochę. Widzę po maszynce, że instalację elektryczną masz raczej 6V. Ja też taką posiadam widac ją w moim awatarze. Czeskimi sprzętami zrobiłem ponad 50 tys km. Głos starych Cebul to niezapomniane przeżycie.

 

Gratuluję sprzęta. No i życzę następnych lepszych maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fajna doskonały sprzet do odrestaurowania, rozgladam sie wlasnie za taką tylko jak narazie to same padaki totalne widzialem ale dostałem cynk od kumpla ze 15km odemnie stoi u jakiegos dziadka taka Czesława

w stanie fabrycznym :flesje: niedługo zdam relacje jak cos z tego wyjdzie :eek: bo znajac takich dziadkow to bedzie miliony chcial za taki motór :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał!!! Ale czad!!!!

A tak na poważnie zajmuj się swoim sprzętem jak najlepiej. To będzie kolejny sprzęt w Twoim źyciu.

Nie pierwszy(może) i nie ostatni. Mam nadzieję, że nie zakończysz na skuterach, ale na CHOPPERACH.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fajna doskonały sprzet do odrestaurowania, rozgladam sie wlasnie za taką tylko jak narazie to same padaki totalne widzialem ale dostałem cynk od kumpla ze 15km odemnie stoi u jakiegos dziadka taka Czesława

w stanie fabrycznym :icon_eek: niedługo zdam relacje jak cos z tego wyjdzie :icon_mrgreen: bo znajac takich dziadkow to bedzie miliony chcial za taki motór :icon_biggrin:

 

Ja Tobie sprzdam czesławę. Rocznik 1982 lakier fabryczny. Instalacja 6V. Tylko regulator napięcia jest elektroniczny. Pełen Oryginał. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał!!! Ale czad!!!!

A tak na poważnie zajmuj się swoim sprzętem jak najlepiej. To będzie kolejny sprzęt w Twoim źyciu.

Nie pierwszy(może) i nie ostatni. Mam nadzieję, że nie zakończysz na skuterach, ale na CHOPPERACH.

Pzdr.

 

Na skuterach napewno nie skoncze bo to jest syf! (na moje oko) a chopperow tesh za bardzo nie lubie..

to jest rocznik 85.. nie za nowy ale nawet zadbany przez poprzedniego wlasciciela. Nie odpowiedzieliscie mi na moje pytanie.. czy ściągnąć to oparcie z tylu czy zostawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być wkurzający ale jeżdziles kiedys na dobrym skuterze (Nie chinskim) ??

 

Jeszcze nie wierz co można wycisnąć ze skutera.

 

Nie mówie moze o 50 ale jakas 250 i większa napewno by wzieła ten twój zabytek

250 na pewno by wziął ale to nie oto chodzi...

 

A co do skuterów to on nie są zbytnio rozgarnięte. Skuter polega tylko na gaz/ hamulec. Do motocykla musisz dużo więcej wiedzy posiadać niż do skutera. Będziesz trochę starszy to się przekonasz że ze skutera nie jest tyle frajdy co z motocykla.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...