Skocz do zawartości

6 październik- ślub-radom


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat, aby wszystko było jasne i czytelne. Chciałbym zaprosić Was na mój ślub 6 pazdziernika do parafii Matki Bożej Bolesnej na ulicę Radosną na dzielnicy obozisko na godzinę 18.30. Po mszy chciałbym Was prosić o "obstawę" z spod kościoła do domu weselnego w podgórze (około 20km w kierunku zwolenia), będę bardzo wdzięczny każdemu, komu będzie się chciało przyjechać :biggrin: mimo że o tej porze będzie już trochę się ściemniało. dla każdego oczywiście kto przyjedzie-weselna :icon_biggrin: na jesienne chłodne wieczory :crossy: Narazie swoją obecnośc zgłosili: Peny, janciownik i Xylo, jeśli ktoś jeszcze by mógł proszę o wiadomośc :biggrin: Dzięki wszystkim za życzenia :P

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z wielką ciekawością oglądałem pogodę na cały tydzień :icon_twisted: jeśli się sprawdzi to jeszcze jutro ma być ładnie, od wtorku około 15 stopni, deszcze i tak do piątku, a od soboty niby znowu ma wrócić 20 stopni i słońce. Mam nadzieję że sprawdzi się ta pogoda chociaż co do soboty i będzie Wam się chciało przyjechac :crossy: pozdrawiam

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Planowałem byc w ten weekend w Radomiu puszką, ale skoro sie szykuje kolejny konwoj to chyba moto przyjade :icon_mrgreen:. Oby tylko pogoda i zdrowie dopisało(połowa podrozy poslubnej przekichana) to bede. :biggrin: .

Z ogromną checią zobacze ta impreze z "innego punktu siedzenia" :icon_eek: i rowniez zycze conajmniej tylu moto co u mnie, mam nadzieje ze spotkam swoich konwojentów :icon_eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlo wiem ze masz sporo obowiazkow przed impreza ale musisz ruszyc troche temat bo zostalo juz kilka dni...

doskonale o tym wiem że zostało kilka dni, odliczam już od jakiegoś czasu :icon_eek:

Cieszę się że grono ludzi którzy chcą przyjechać ciąglę się powiększa :notworthy:

Na dzięn dzisiejszy przyjadą : Peny, janciownik, Xylo, styka,zagrad, pestek + osoby które potwierdzą swoje przybycie dopiero w czwartek, czyli kilku chłopaków z jedlni letnisko oraz jeśli zdążą wrócić z bieszczad -łysy z ekipą.

Mam nadzieję że będzie Was dużo i głośno :icon_question:

p.s do kościoła Matki Bożej Bolesnej zjeżdza się z wiaduktu z ul.Warszawskiej na ul.Szarych Szeregów i za chwilę znowu skręca w pierwszą w prawo - odrazu widać nowy kościół który budują z czerwonej cegły, a za nim starsza kaplica w której będzie ślub ;)

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie szczeniak że dołączyłeś do forumowiczów :lalag: mam nadzieję że się wypogodzi i będziesz mógł przyjechać swoją "kruszyną" ;) :icon_twisted:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie dowiedzialem ze w weekend bede na imprezce firmowej plus jakies szkolenie przez sponsorow... pocieszajace ze beda qady,painball,czolgi i inne pierdoly... no i oczywiscie mnostwo wodeczki :biggrin:)) Zycze udanej przejazdzki i pogody !!

Deszcz nie deszcz przyjezdzajcie, z cukru nie jestescie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlo, tak jak juz mowilem obecnosc moja bylaby obowiazkowa, ale niestety w piatek wyjezdzam na caly tydzien, takze moze w przyszla sobote/niedziele posmigamy wszyscy razem

Trzym sie i udanej parady!

No i wesela oczywiscie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) czesc szczeniak ,fajnie ze sie zarejestrowałes!! i nie jezdzij sam dawaj znac to posmigamy :crossy: :D

czesc Xylo. jesli bedzie tylko slonko w sobote to mysle ze trzeba by przed slubem u karla zebrac pare maszynek i ruszyc gdzies przed siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to standardowa msza prawdopodobnie z krótkim kazaniem :lalag: , czyli będzie trwać około 45minut. Uprzedzałem już wcześniej że będzie to pora wieczorna i będzie się już ściemniało, poza tym jeszcze jazda do podgóry do następne 30 minut ( oczywiście z prędkością przepisową :wink: bo samochodem ślubnym raczej nie będziemy Was gonić :wink: :wink: )

szkoda krzysiek że Cię nie będzie no i janka, mimo wszystko dzięki za chęci ;)

jak będzie się szykowął jakis wypad na następną sobotę dajcie znać :flesje: pozdrawiam

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz nie deszcz przyjezdzajcie, z cukru nie jestescie ;)

:clap: :crossy:

Auktualna lista na dzień dzisiejszy : Peny, Xylo, styka, Zagrad, pestek, szczeniak :icon_exclaim: plus 4 chłopaków z jedlnii letnisko, którzy właśnie telefonicznie potwierdzili swoje przybycie , łysy z niewiadomą ilością osób ale obiecał zebrać jak najwięcej :banghead: oraz być może przyjedzie także fakir (mechanik-serwisant hondy)którego dziś poznałem wraz z kilkoma swoimi znajomymi :lalag:

Ogólnie jeśli pogoda dopisze i nikogo nie będzie przerażać pora wieczorna może być około od 12 do 20 motocykli :icon_mrgreen:

Mam nadzieję że pogoda dopiszę i wszystko się uda :notworthy: Jeśli się rozpada tzn że nie zasłużyłem :wink: dozobaczenia

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...