Skocz do zawartości

Kawasaki VN1600C


Alex36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Od wczoraj stalem sie posiadaczem KawasakiVN1600C,choc moim pierwszym zamiarem bylo kupno Dragstara 1100C,ale po zastanowieniu decyzja padla na Kawasaki.Mam pytanie czy jest wiecej posiadaczy tego pieknego moto?jesli tak to polaczmy sie!Pozdrawiam Alex!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Ciebie i pieknego sprzeta :) W sprawach pogadania o vn1600 i innych Vulkanach udaj sie do tematu VROC i zapraszamy do przylaczenia sie do Vulcan Riders Owners Club ;)

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratuluję. Jak trochę pośmigasz opisz swoje wrażenia. Jestem bardzo ciekawy gdyż mam zamiar w przyszłym sezonie zmienic swojego Intruza VL i jednym z typów jest Vulkan 1600. :D

Witaj Waldas7!

Smigam sprzetem i z dnia na dzien upewniam sie ze podjolem wlasciwa decyzje!!!co prawda nie moge odkrecic bardziej manetki bo moto jest jeszcze na dotarciu,ale sama jazda to rozkosz!....Tylko te wydechy :clap: Koniecznie do wymiany!Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Waldas7!

Smigam sprzetem i z dnia na dzien upewniam sie ze podjolem wlasciwa decyzje!!!co prawda nie moge odkrecic bardziej manetki bo moto jest jeszcze na dotarciu,ale sama jazda to rozkosz!....Tylko te wydechy :notworthy: Koniecznie do wymiany!Pozdrawiam.

 

No to super. Powodzenia i napisz coś po dotarciu i wymianie wydechów. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzieki Wszystkim bardzo :icon_evil:

Pierwszym moim (motorem)byl Lifan 125custom,dzieki niemu zaczolem swoja przygode z motorem ;) ,ale powiem Wam ze pewniej i bezpieczniej czuje sie na Kawasaki.Pomimo tego ze moto jest wieksze,szybsze jedzie sie stabilniej :crossy: zaraz wskakuje w ubranko i jade posmigac :crossy: lada dzien spadnie snieg i przerwa bedzie :icon_evil: Pozdrawiam Wszystkich jeszcze raz :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze ten motor ma slabe hamulce :) i uwazaj jak odkrecasz

Tak wiem o tym,ale narazie maksymalna predkosc na dotarciu to 101km/h.

Nie mam za duzego doswiadczenia wiec jeszsze napewno nie predko odkrece manetke na maksa :crossy:

Dzieki za rady :biggrin: Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o tym,ale narazie maksymalna predkosc na dotarciu to 101km/h.

Nie mam za duzego doswiadczenia wiec jeszsze napewno nie predko odkrece manetke na maksa :lalag:

Dzieki za rady :icon_biggrin: Pozdrawiam :icon_mrgreen:

 

Gratulacje może jeszcze w tym sezonie zobaczymy się gdzieś na trasie.

Supersprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Od wczoraj stalem sie posiadaczem KawasakiVN1600C,choc moim pierwszym zamiarem bylo kupno Dragstara 1100C,ale po zastanowieniu decyzja padla na Kawasaki.Mam pytanie czy jest wiecej posiadaczy tego pieknego moto?jesli tak to polaczmy sie!Pozdrawiam Alex!

wydaje mi się że trzy hamulce tarczowe są wystarczające nawet dla takiej duzej maszyny. ja jeżdże na 1500 nomad, zmieniłem tylko na metalowy oplot i nie mam żadnych zastrzeżeń, także szerokiej drogi i gumowych drzew. wiadomo że nawet przy 40 na godzinę jak przed tobą stanie maluch bo akurat mu świateł zabrakło, albo coś się "pani" przypomniało, to nawet hamuluny od R1 nie pomogą. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, motor moze sie rozpedzic do duzych predkosci a hamowanie na oryginalnych bridgestonach musi zajac troche czasu, no chyba ze masz opanowane wchodzenie bokiem na 300kg sprzecie , zeby wytracic predkosc

mi sie nie wydaje tylko ja wiem :biggrin: bo mam

hamulce sa lepsze niz w poprzednikach ale mimo to trzeba brac poprawke i chodzi tu wylaczonie o jazde na drogach szybkiego ruchu z duza predkoscia, nalezy miec spory odstep przed poprzedzajacym autem, bo jak tamten da mocniej po hamulcach to zaczyna sie retrospekcja w pamieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...