Skocz do zawartości

Podstawy jazdy Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

niektorzy nie sluchaja tj. nie czytaja,

zacznijmy od tego ze szukasz zakretu, ktory ma z 45* im wiecej tym lepiej, ale bez przesady, no i najlepiej zeby byl szutrowy,

 

 

no i stosujesz rady jak koledzy pisali predzej,

 

moge pokazac jak to niby powinno wygladac, tylko kilka bledow jest postawie, bo przed zakretem byla gorka i noga musialem sie podeprzec jak razem z motorem wylecialem bokiem w powietrze, tak mniej wiecej pokaze zebys wiedzial o co chodzi

 

 

zakret.JPG

 

nie jest to mistrzostwo jak mowilem, wrecz amatorka bo przedobrzylem i te krzaczki troche przeoralem :roll:

 

no ale jak widac, zakret w lewo, prawa noga dociska podnozek, lewa powinna byc w powietrzu, nie powinno sie nia podpierac (moj blad),

motor pochylony to wiadomo, bez nerwowych ruchow manetka bo mozesz to przeplacic polozeniem sprzeta, najwyzej jak masz slabszy sprzet to na poczatku musisz odkrecic manetke dosc mocno zeby wprowadzic tylne kolo w poslizg, chociaz jak nagle skrecisz kierownica i docisniesz podnozek to nie powinno byc problemu,

 

zaczynaj od malych predkosci, no i oczywiscie zaloz wszystkie ochraniacze jakie masz, no i uwazaj na lod i mokra trawe, bo juz raz mialem okazje widziec kumpla jadacego przede mna na powerslidzie ktory byl bardzo niekontrolowany bo trawa byla mokra, 180* wywinal no i wylecial fajnie :lol:

 

teoria raczej za duzo nie daje, jedynie masz pojecie mniej wiecej jak to zrobic, bierz maszyne i szukaj zakretu, cwicz cwicz az benzyny zabraknie

w koncu zacznie wychodzic a frajda jest duza jak lecisz na slidzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoria raczej za duzo nie daje, jedynie masz pojecie mniej wiecej jak to zrobic, bierz maszyne i szukaj zakretu, cwicz cwicz az benzyny zabraknie  

w koncu zacznie wychodzic a frajda jest duza jak lecisz na slidzie

Oka poszukam i bede cwiczyl cwiczyl i jecze raz cwiczyl!!!! Az w koncu wyjdzie perfekt :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka Prawdziwy żużel

 

powiedz mi jeszcze ze o klubie zuzlowym POLONIA-PIŁA nie slyszales? :-D

raz w swoim zyciu bylem na zuzlu :) chociaz w TV czasami sie zatrzymam na moment jak sie scigaja zeby sprawdzic czy to czasem nie u mnie 8)

 

 

fotke tak dalem zeby chlopak zachecic do cwiczenia :) gdyby nie ta noga to bylo by chyba nawet dobrze technicznie, w kazdym razie zakret pokonalem z duza predkoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

Wazzabii moje zakrety masz na www.bikepics.com/members/tijo zobacz czy dobrze mi wychodzi  

 

na jednym zdjeciu ( http://www.bikepics.com/pictures/470922/ ) tylko widac ceibe na zakrecie i moim zdaniem troche za wysoko jedziesz, no ale cwicz

 

Powinien siedzieć jeszcze bliżej korka i noge wystawiać do przodu a nie w bok bo to nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/pictures/470922/ do tej foty bym się przyczepił jak zwykle  .Po pierwsze nie wyobrażam sobie jak można wchodzić w zakręt nie mając nogi na podnóżku z zewnetrznej strony zakrętu.

Wiem wiem poprostu ja nei umiem brac zakretu w prawo . I narazie nie wyobrazam sobie go brac slidem. :cry: dziwny jestem :) Wszyscy sie doczepili do tego zdjecia co mi nie wyszlo :-D Czemu fotograf nie robil jak bralem zakrety w lewo :? Musze sie spytac . Ale zakret w lewo mi owiele lepiej wychodzi. np.http://www.bikepics.com/pictures/470263/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...