Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rebel swietny avatar :D Przyjmujesz pozycje czerwonego wojownika Power Rangers :D

AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAA :) :buttrock: :buttrock: :buttrock: :flesje: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

lub na kabatach

 

A tak na prawdę, jak nikt może poza 5 osobami nie zagląda do 2oo to co tu dużo pisać, ostatnio też byłem na chwilę z Aśką i Krissem i do 2-3 sie zeszło :icon_biggrin: a wszyscy byliśmy tacy zmęczeni, ze tylko na chwilkę, na 2 piwka max :notworthy:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy sie spotykamy i gdzie ?

 

zapomnialem tez ile jest w stanie wypic Marcin:D

Nie trzeba było ostatnio tak wcześnie uciekać :icon_exclaim:

 

p.s. No można by cos na Kabatach ustawić .......................... ale ja nie pije :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wstępna propozycja piwka na kabatach w czwartek, w przedzien wypadu do borek. Piwko nie jakieś długaśne bo my z Krissem będziemy się kompletowac z narzędziamy i pakunkami by z rana wyruszyć do borek na drkach. Ale skoro będziemy razem na kabatach to można jakąś pizzę zjeść i piwo wypić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wstępna propozycja piwka na kabatach w czwartek, w przedzien wypadu do borek. Piwko nie jakieś długaśne bo my z Krissem będziemy się kompletowac z narzędziamy i pakunkami by z rana wyruszyć do borek na drkach. Ale skoro będziemy razem na kabatach to można jakąś pizzę zjeść i piwo wypić ;)

no ja bardzo chetnie na piwko... tylko pewnie Mariolka nie bedzie chciala bo bedzie po sesji zdjeciowej.

ale jak cos to postaram sie przybyc najwyzej sam.

tylko prosze mi zapodac miejsce i godzine.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...