Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taa zaczyna się, ja wódki nie piję, grzeczny jestem i nie rozrabiam :buttrock:

 

a pewnie upileś się wczoraj powietrzem :notworthy:

 

 

wczoraj to w miare kulturalnie bylo i "lekka" ilosc przyjalem. A, ze krzesla lamaly sie i kieliszki pekaly to napewno nie moja wina. Knajpa stara krzesla sparciale :cool:

 

 

 

 

 

aaaaaaaaaa a to co ? powtorka z borek ? Klaudiusz przypominasz sobie cos ?

 

bef1b2a12133d09d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj to w miare kulturalnie bylo i "lekka" ilosc przyjalem. A, ze krzesla lamaly sie i kieliszki pekaly to napewno nie moja wina. Knajpa stara krzesla sparciale :D

aaaaaaaaaa a to co ? powtorka z borek ? Klaudiusz przypominasz sobie cos ?

 

bef1b2a12133d09d.gif

Oczywiście :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest jak młodzież zaczyna szaleć he he he

Lotos najładniejszy z kwiatów w ogrodzie Warsa i Sawy

Zgadnijcie na co miałem dziś ochote tak brawo na śledzia i co zjadłęm a co Lotos forewer

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam..

mam pytanie czy Marcin SF :bigrazz:

 

przypadkiem chwalił się swoim nowym nabytkiem? czy jescze nie kupił?

 

bo cośśś mi się wydaje ,że HMmm marcin doszedł do słusznego wyboru motocykla.. :icon_mrgreen:

 

 

do rd-4 trudniej z częściami, ale tu się nie ma co licytować ani gadać. Przerobiłem całe forum w tematach ciekawych i całą mechanikę, więc mam całkiem wyraźny obraz całości. Będe szukał czegoś po 94 r z nie dużym przebiegiem. Całkowitego golasa, żeby sobie wszystko już po swojemu wyszykować, a nie płakać nad czyjąś inwencją twórczą.

 

No i Marcinie KIEDY SIE POCHWALISZ............. czy już ci na pifkoo nie starczy ?

Bo tak widze ,że cicho siedzieszzzz i nicccccccccccccccccccc ....

A już więcej nie napisze nic.............

 

Ale powiem ci ,że SŁUSZNY WYBÓR...... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj sory

 

Miejmy nadziej ,że sami mało kumaci sa na forum ;) :icon_razz: :icon_razz: :icon_biggrin:

Nadzieja Matką głupich ....................... ale każda Matka kocha swoje dzieci :smile:

 

p.s. Gratulować już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o jakimś małym oblewanku w 2oo czy innym przybytku w przyszłym tygodniu, no ale w sumie jak Cię paluszki swędzą żeby gratulować no to możesz :icon_biggrin: Fotki i tak wlepię po weekendzie jeszcze nie zrobiłem :] no i temat w chwalę się będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej wiedział tylko nowy11 bo prosiłem o opinię, ty bo strasznie dociekliwa jesteś :icon_biggrin: i może z jedna osoba. Chciałem z nienacka wystąpić na WOŚP na nowym sprzęcie, no ale już nie wyjdzie :] Foty po niedzieli wstawię. Na razie długa droga mnie czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dla tych wszystkich sceptyków którzy nie ,,mysleli" mawet ,żę Marci zakupi AT .....

 

Bo to przecież słabe i wygląda jak Moto z lat 90 i w ogóle nie ma wtrysków, katalizatorów, i elektryki mało o kabli mało . i w ogóle dziwne ,że te moto się nie psuje i wszedzie ( prawie) dojedzie nawet jak sie naleje benzynopodobnepaliwo...

I w dodotaku ma wszelakie zastosowanie.. :icon_biggrin:

 

p.s.

Zeby było smieszniej ... to wiem,....że paru osobą podobają sie At.. i wcale nie wiadomo czy niebawem ktośśśśś znowu na forum nei zakupi ładnje AT..

 

p.s.

jest ładna sztuka w polsce dop sprzedania.. naprawde ładna z mały przebiegiem i utrzymana i dopasiona....

;) Klaudek może jednak ...............? wiem ,ze cena nei mała ...........ale warto..... :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...