Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie dopadło jej E.K.G., no i Ciebie nie miała okazji spotkać Igorku.

Miłego wieczorka. :D

Następny mi czarny PR robi i oczernia w oczach dziewczęcia :spam: .

Miłego :D

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny mi czarny PR robi i oczernia w oczach dziewczęcia :biggrin: .

Miłego :icon_mrgreen:

pzdr

Skądże, to najlepsza z możliwych rekomndacji. :icon_mrgreen:

A tak naprawdę, to masz punkt "zaczepienia", bo uprzejme dziewczę chyba nie przeszło przez magiel w powitalni. Wykaż się ! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądże, to najlepsza z możliwych rekomndacji. :icon_mrgreen:

A tak naprawdę, to masz punkt "zaczepienia", bo uprzejme dziewczę chyba nie przeszło przez magiel w powitalni. Wykaż się ! :biggrin:

Na IGORA jest rezerwacja i wyłączność :bigrazz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IGORA jest rezerwacja i wyłączność :biggrin: :icon_mrgreen:

Nulka, Igor, ......no, ten tego, ...... sorry, ....... nie wiedziałem, ....... nie przypuszczałem, ...... że teren ...... zajęty, no tak jakby ..... w Borkach byliście bardzo dyskretni, ....... to jak już tak, to może ja to miłe dziewczę w "forumowe życie" ....., jakby to powiedzieć ...... wprowadzę, co ?

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IGORA jest rezerwacja i wyłączność :banghead: :)

Nic o tym nie wiem i stanowczo odcinam się :wink: .

KasiaR - do powitalni proszę się udać, napisać o sobie i zamieścić ładne zdjęcie.

Wiesz, my stare oblechy, lubimy oglądać zdjęcia :banghead: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o tym nie wiem i stanowczo odcinam się :biggrin: .

KasiaR - do powitalni proszę się udać, napisać o sobie i zamieścić ładne zdjęcie.

Wiesz, my stare oblechy, lubimy oglądać zdjęcia :icon_mrgreen: .

pzdr

 

dzień dobry,

dziękuje za powitanie, przemiłe :banghead: Żeby nie było żadnych wątpliwości, próbowałam zamieścić zdjęcie, ale nie odpowiadały one wymogom technicznym strony.. czy jakos tak. Ponowie zmagania w innym czasie.

Niulka, pełny szacunek, możesz spać spokojnie :icon_mrgreen:

 

miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

dziękuje za powitanie, przemiłe :icon_biggrin: Żeby nie było żadnych wątpliwości, próbowałam zamieścić zdjęcie, ale nie odpowiadały one wymogom technicznym strony..

No problemo, prześlij do mnie kilka to wybiore najładniejsze i przerobie :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

dziękuje za powitanie, przemiłe :spam: Żeby nie było żadnych wątpliwości, próbowałam zamieścić zdjęcie, ale nie odpowiadały one wymogom technicznym strony.. czy jakos tak. Ponowie zmagania w innym czasie.

Niulka, pełny szacunek, możesz spać spokojnie :icon_biggrin:

 

miłego

 

no to obowiązkowo musisz się pojawić na ognisku, żebym mógł Cię sfotografować i zamieścić zdjęcia w galerii

 

temat tutaj:

 

http://forum.motocyklistow.pl/przy-ognisku...sku-t82548.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa, zebranie w Szkole syna :banghead:

No to Dupa byla czy zebranie syna... zdecyduj sie na ktoras wersje :biggrin:

 

Dżizaskrajst :eek: :banghead: Cóż za, niespotykana tu, kultura :) .

Skąd tu taka miła istota :) ?

Igor... przecie to nie dzial EKG wiec dziewcze zachowalo sie oki :)

 

Następny mi czarny PR robi i oczernia w oczach dziewczęcia :icon_evil: .

Miłego :biggrin:

lepiej odstraszyc niz potem mamy ja znalezc podpieczona i nadgryziona na grillu :flesje:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Dupa byla czy zebranie syna... zdecyduj sie na ktoras wersje :)

Igor... przecie to nie dzial EKG wiec dziewcze zachowalo sie oki :)

lepiej odstraszyc niz potem mamy ja znalezc podpieczona i nadgryziona na grillu :biggrin:

 

Dziękuje za troskę.

 

Klaudiusz, a gdzie mam wysłać zdjęcia ?

 

A w sprawie ogniska ... to powyższy dialog napawa mnie lękiem.. nadgryziona i przypieczona ?

 

Zasadniczo, mile zaskoczona jestem Waszym przyjęciem, a chciałam się dowiedzieć, jak ma się sprawa z barem 2oo. W ramach reminesencji planuje/planowałam się tam wybrać, i zapytuje Was, czy warto ? i czy nadal można spedzić tam mile czas ? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Dupa byla czy zebranie syna... zdecyduj sie na ktoras wersje :biggrin:

Igor... przecie to nie dzial EKG wiec dziewcze zachowalo sie oki :)

lepiej odstraszyc niz potem mamy ja znalezc podpieczona i nadgryziona na grillu :icon_mrgreen:

Belgu, musisz hurtem odpisywać? Netu w domu nie masz czy ci Mariolka nie pozwala na Forum wchodzić wieczorami? :biggrin:

 

Dziękuje za troskę.

 

Klaudiusz, a gdzie mam wysłać zdjęcia ?

 

A w sprawie ogniska ... to powyższy dialog napawa mnie lękiem.. nadgryziona i przypieczona ?

 

Zasadniczo, mile zaskoczona jestem Waszym przyjęciem, a chciałam się dowiedzieć, jak ma się sprawa z barem 2oo. W ramach reminesencji planuje/planowałam się tam wybrać, i zapytuje Was, czy warto ? i czy nadal można spedzić tam mile czas ? :icon_twisted:

Kasiu, [email protected] :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za troskę.

A w sprawie ogniska ... to powyższy dialog napawa mnie lękiem.. nadgryziona i przypieczona ?

a prosze uprzejmie :biggrin:

a tu nie o ognisko chodzilo jeno o kolege Igora...

juz przed wyjazdem do Borek wyszly jego kanibalistyczne zapedy :biggrin:

 

Belgu, musisz hurtem odpisywać? Netu w domu nie masz czy ci Mariolka nie pozwala na Forum wchodzić wieczorami? :icon_twisted:

to pierwsze Kaludiuszku... to pierwsze :icon_mrgreen:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za troskę.

 

Klaudiusz, a gdzie mam wysłać zdjęcia ?

 

A w sprawie ogniska ... to powyższy dialog napawa mnie lękiem.. nadgryziona i przypieczona ?

 

Zasadniczo, mile zaskoczona jestem Waszym przyjęciem, a chciałam się dowiedzieć, jak ma się sprawa z barem 2oo. W ramach reminesencji planuje/planowałam się tam wybrać, i zapytuje Was, czy warto ? i czy nadal można spedzić tam mile czas ? :icon_twisted:

Nie zwracaj na nich uwagi. Przymierzałem się do zeżarcia psa (tego z avataru Tatakisa) ale go do Borek nie zabrali :icon_mrgreen: .

Z nami zawsze można miło spędzić czas, niezależnie od miejsca :biggrin: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...