Skocz do zawartości

Łożyska do tylnego koła ?


robher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zwracam sie z pytaniem dotyczącej łożysk do tylnego koła a mianowicie mam zamiar wymienić łożyska w tylnym kole w Hondzie Cbr XX i mam problem jakie kupić te łożyska bo w sklepach motocyklowych kosztują ok 50 zł sztuka a na necie są po 5 zł te same rozmiary i typy tylko inne firmy czy kupować jakieś konkretne łożyska z renomowanych firm czy to jest obojętne jaka firma bo róznica cenowa jest dość duża ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kół proponował bym łozyska produkcji polskiej;] FŁT sa tanie i wystarcza na kilka sezonów... 50zł za łozysko do koła...chora cena;|

Czy cena jest "chora" ti zalezy jakiego producenta były te łozyska. Jesli np. Timken, SNR czy SKF to cena 50zł za łozysko mnie nie dziwi.

:buttrock:

Polskie łozyska są jak najbardziej OK

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomku...czy aby napewno z powiekszonym luzem?? do silnika rozumiem...ale do koła;|

Właśnie do koła, gdzie tuleja pomiędzy łożyskami ulega spęczeniu przy dociąganiu ośki.

Powiększony luz osiowy absorbuje zejście wewnętrznych bieżni łożysk i umożliwia im prawidłowe warunki pracy.

Wsjo.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro mowimy o lozyskach, to do jakich jeszcze komponentow motocykla brac z powiekszonym luzem?

 

bo zawsze bralem takie do kół, nie majac zbytnio pojecia czy dobrze robie.

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...