Skocz do zawartości

prawo jazdy A1


Filip_CK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoria ma byc od 2008 trudniejsza, więc całkiem mądre jest zrobienie A1 :icon_question:

 

Teori mozna sie nauczyc, nie jest problem, tylko trzy sie przylozyc i posiedziec. Samo nic nie przychodzi.

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same przychodza tylko rachunki :P :) i wezwania rodzicow do szkoły :crossy:

 

Rachunki same nie przychodza bo najpierw podpisales zobowiazanie o usludze lub pobrales towar. Nie wzialbys nie byloby rachunku.

 

ze szkola to samo - nie narozrabialbys nie przyszloby wezwanie dla rodzicow :crossy: ;)

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mina juz tydzien dalej nei ma mojego prawka i gostek ten w wydziale mowi zeby dzwonic dopiero po 3 tygodnaich co oni odpie**** kurde

 

cos ruszyło dzisiaj mija 8 dzien od zdania prawka i widze na stronce cos takiego "(2007-09-26) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne." Jak myslicie jak juz przyjeli moje prawko to dlugo jeszcze bede czekał ?

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mina juz tydzien dalej nei ma mojego prawka i gostek ten w wydziale mowi zeby dzwonic dopiero po 3 tygodnaich co oni odpie**** kurde

 

cos ruszyło dzisiaj mija 8 dzien od zdania prawka i widze na stronce cos takiego "(2007-09-26) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne." Jak myslicie jak juz przyjeli moje prawko to dlugo jeszcze bede czekał ?

 

Ja na swoje prawko czekałem równo 2 tygodnie, ale jeździłem od razu po zdaniu egazminu :) :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem A1 w Kielcach. Za naukę zapłaciłem 600zł. Egzamin teoretyczny 22zl praktyczny 141zl i wydanie 71zł. Ogólnie ja zdałem za pierwszym razem to i to, lecz kumpel który jeździ na moto ok wieku 7lat podchodzi już 3 raz. Ja trafiłem na takiego kolesia, że najechałem na linie przy 8 raz i nie odwracałem wcale głowy i przeszedłem bez problemu, a kumpla udupił na tym, że na 8 głowę nie w tą stronę co potrzeba odwracał :biggrin:

 

 

edit. a i musisz sobie dowód osobisty wyrobić, koszt 30zl :flesje:

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopaki mam 3.12.2007 poprawke z A1 raz ojechałem na tescie 3 błedy;/ i teraz tak ma ktos z was jakies testy?? a na praktyce co msuze dokladnie zrobic bo mi ten co mnei uczył nie wytlumaczył ;/ tu widze ze cos z glowa msuze zrobic;. eh wytlumaczcie mi to thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge takich chamow jak mozna kogos ujebac na 8 za to ze glowy nei odwraca to jest popierodlone :D

Wymóg kręcenia głową na "8" ma swój ukryty sens, tylko egzaminatorzy nie wiedzą po co to zadanie zostało wymyślone na egzamin. A czy ktoś z Was może wie? Taka mała zagadka...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...