Skocz do zawartości

Zmiana wydechy na oryginał przy założonym k&n i dynojetach...


Dziki_YZF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie problem , mianowicie zgruzowałem moto i chcę go naprawić tanim kosztem , polatać chwilę i do ludzi bo nie chcę mi się tego naprawiać. Wcześniej miałem sportowy wydech i do tego k&n i dynojety. Moje pytanie czy jeśli założę do k&n i dynojetów oryginalny cichy wydech czy wydoli ten wydech takie dodatki?

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc minimalnie powinna spasc (ale to bedzie tak niewielka roznica ze prawdopodbnie nawet tego nieodczujesz) wydech w 4t daje raczej dzwiek i wyglad niz moc ( co inneo w 2t )

 

pozdrawiam

 

Tak, tak, w 4T wydech jest tylko elemetem stylistycznym i wpływu na moc nie ma ;)

 

Ja bym założył oryginał i zobaczył co się będzie działo. Obstawiam zmulenie motocykla i koniecznośc wymiany dysz (chyba , że te "dynojety" :D to tylko iglice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam co się będzie działo po takiej zmianie bo nie bardzo chce mi się babrać w gaźnikach. Najwyżej kupię sportowy wydech albo będę próbował swój wyprostować bo nie chcę już ładować w niego kasy za dużo. Ma zapierdlać i tylko tego od niego oczekuje, względy estetyczne mam głęboko w dupie.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, tak, w 4T wydech jest tylko elemetem stylistycznym i wpływu na moc nie ma icon_mrgreen.gif

 

 

o Boze ludzie kiedy wy sie nauczycie czytac , nie napisalem ze ma tylko walory estetyczne ,ale ze nie ma niewiadomo jaki wplyw na moc z 130 km nie zrobi 170 km :banghead: ( powiedzmyjest to te 5-7 koni wiecej ) ale przy 150< km to te 5-7 koni nie sa juz tak odczuwalne wiec strasznej roznicy nie bedzie , cos tam napewno braknie ale bez przesady

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak dojdę do siebie to spróbuje go podprostować trochę i zobaczymy jak to będzie szło... A jak będzie stawiał duże opory to kupię ten oryginalny wydech i już. Swoją drogą to dziwnie będzie wyglądać że całe moto po mega szlifie i do tego błyszczący wydech :biggrin: nie będzie pasował do stylu gruz moto heheh

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...