Skocz do zawartości

nie wiem czy mogę jeździć


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moja sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda następująco: mam sprowadzoną cebulę z UK, zrobiłem jej przegląd, wykupiłem ubezpieczenie, posiadam oczywiście prawo jazdy, obecnie czekam na zaświadczenie ze skarbówki aby móc wreszcie udać się do wydziału komunikacyjnego. moje pytanie brzmi: czy mogę jeździć po drogach publicznych z tym co posiadam na dzień dzisiejszy :buttrock: może ktoś zna odpowiedz :biggrin:

p.s dwa razy juz nie wytrzymałem i wyjechałem poza "miasto", myśląc że chyba mogę, przecież ciąglę widzę np samochody na niemieckich blachach które jeszcze nie są zarejestrowane.

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... czyli tablice masz ichnie, znaczy wyspiarskie? bo z furmankami z niemcowa sytuacja wygląda AFAIR tak, że są tablice "eksportowe", ważne do określonej daty - na nich się toczy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ściągałem Dive z niemcarni, to moto przytoczył mi kumpel na ichniejszych blachach czasowych - jak pisze jeszua - blacha miała wybity termin jej ważności i pod nią było wykupione niemieckie ubezpieczenie, a polskie IMO obowiązywało kiedy zarejestrowałem moto w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wnioskuję że mogę jeździć :icon_mrgreen: dziś odebrałem zaswiadczenie ze skarbówki po wielkich trudach, pani nie mogła zrozumieć że niema czegoś takiego jak "umowa kupna-sprzedaży" w UK, tylko dokument V5C zastępuje jednocześnie umowę i dowód rejestracyjny, jednak po napisaniu wyjasnienia, wydała mi ten świstek. ciekawe czy teraz w komunikacyjnym nie będą się czepiać że niemam umowy z angolem :icon_mrgreen: przekonam się po weekendzie.

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...