Skocz do zawartości

Xt 350 czy moze XR 250... a moze jakis inny


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.sprzedalem wlasnie swoje moto(KTM GS125) i szukam teraz jakiegos 4T do 4 tys max 4,5 ale nie wiecej. mowie odraz ze przeszukalem tematy "enduro do 4 tys" itd ale nic ciekawego nie znalazlem. myslalem troche nad XT 350 albo XR 250. Moto bede uzytkowal raczej w ciezszym terenie. Moga byc czasem jakies przejazdy asfaltem... co moglibyscie polecic w tej cenie??? odrazu mowie ze 600 odpadają bo do ostrzejszej jazdy sie nie nadaja.. musi byc to 4T. moc.....hmmmm..... ze 30 konikow by sie przydalo.Zalezy mi zeby zawias byl w miare przyzwoity bowiem lubie czasem poskakac... a moze jest jakies moto o poj ok 500 600 ktore nie ma bardzo duzej wagi??? np DR600

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xt 350

nic dodać nic ująć! tu jestw szytsko o tym motocyklu

 

Xr 250

To samo, więc poczytaj i zdecyduj czy się nadają a nie zadajesz zbędne pytania.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Też uważam, xt 350 jest ciekawym, w miare zrywnym i stosunkowo lekkim motocyklem, ale jesli miałbym ją porównywac do hondy to raczej do modelu xl gdyż wspomniana przez Ciebie xr jest wersja wyczynową.

Taka wyczynową wersją Yamahy jest model tt i skoro piszesz, ze chcesz jeździć w cięższym terenie to powinieneś polować na właśnie takie cacko. Modeli TT 350 na otomoto jest dosyć mało i są też oczywiście drozsze do XT 350, ale byłem chociażby na warszawskim bazarze motocyklowym i była yamaha tt350 za 4800zł w bardzo fajnym stanie jak na swój rok (1988;)i na pewno dałoby się potargować (w końcu to bazar:)

 

jeśli ktoś się dołączy do tego postu to zaraz będzie Ci pisał:KUPUJ DR-ke 350, ale są znikome szanse, że kupisz dr350 w Polsce do 4,5tyś. zł. Osobiście uważam, że to paranoja krzyczeć za stare enduraki takie ceny jakie są aktualnie...ale to juz dłuzszy temat:)

 

moje propozycje lżejszych enduro w 4t w przyzwoitej cenie:

kawasaki klr 250

honda xl, xr 350

yamaha xt, tt 350

aprillia etx 350 (trzeba uważac bo zaje..ście trudno dostać jakiekolwiek części w razie awarii tego enduro)

honda nx 250

ogólnie teraz jest mało propozycji enduro na otomoto (np. na wiosne było więcej) :biggrin:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo poszukaj cos z starszych lc4 (400 i 620 ) 620 osoiscie testowalem i widzialem w ciezkim terenie (rok produkcji chyba 92 byl) z tym ze byla to wersja competitiona (wazyla kolo 120kg) i mocy bylo w **uj i malo pali wiec raczej bym na twoim mijscy strzelal w to cydenko (sa 4.500zl cos juz znajdziesz)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem tą Yamahe TT 350 na motobazarze, to ta:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M516442

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej Yamaszki to bym strasznie daleko mial bo jestem z okolic Nowego Sacza ale calkiem interesujacy moto... ciekawe jak zawias sie w nich sprawuje. Ostatnio mialem okazje kupic huske WR360 z 96 roku z uszkodzona cewka i prawdopodobnie modulem za 3,5tys ale ceny czesci mnie zrazily. a jakie mogą miec moce np XR 250 TT350 KLR 250???? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no!dokładnie ta TT co to Marcin podał do niej linka ;)

sprzedawca wydawał się sympatyczny i udało nam się trochę porozmawiać, ale mi ściemnił młodszy wiek motocykla. powiedział, że to 1988 , ale skoro są na nią papiery...może żle zapamiętałem.

no i na bazarze była za 4800zł :)

ale mimo wszystko niektórzy mogliby powiedzieć, że to już zabyte (i mieliby trochę racji) więc myśle, że z tym kupnem to nie łatwa decyzja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... zabytek jak zabytek ale jak ktos nie ma wiecej niz 4,5 tys to na nic lepszego 4T nie moze sobie pozwolic. XR ma podobno ok 30 koni czy duzo by dalo np zalozenie sportowego wydechu???

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to jestem w podobnej sytuacji bo szukam enduro o tej pojemności i także nie mogę zaszaleć większą kasą no i na pewno nic teraz nie kupie bo na chwilę obecną kasy zero:bigrazz:

ja z kolei chcę trochę cześciej wyjeżdżać z lasu więc raczej nie potrzebuję wyczynowego sprzęta.

nie wiem czy to aktualne ogłoszenie, ale taki xt-ek by mi spokojnie wystarczył (pod warunkiem, że z silnikiem faktycznie wszystko ok)

http://www.autogielda.pl/motoryzacja/motoc...n&tbk=on&tbd=on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie kurde wygląda ładnie;)nic nie rób na szybciocha ale juz od dłuższego czasu podziwiam ją w ogłoszeniu więc może ta cenka trochę w dól by poszła :)

i moja skromna rada: do enduro ze starszych roczników na prawdę trzeba jeżdzić z fachowcami, żeby kupic zadmane moto a nie pozornie dobrze wyglądajacego szrota :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koniecznie napisz co i jak jeśli pogadasz z gościem!

nic pewnego , że to aktualne ale skkoro siedzi ogłoszenie...

jak dobrze pamiętam to typek wystawiał go na otomoto jakiś czas temu

na autogiełdzie śląsk jest co najmniej od paru miesięcy, ale jak byś wchodził do niego od strony głównej to tam jest data 11wrzesnia (czyli chyba koles wznawia ogłoszenie), reszta patrz:

http://www.autogielda.pl/motoryzacja/motoc...&sposob=rosnaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...