Skocz do zawartości

szyba racing-owa/seryjna


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie :biggrin: :lalag:

Zastanawiam się czy nie upchnąć swojej turystycznej i też nie kupić DoubleBubble :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest roznica miedzy mocno przyciemniana a czarna? Widac cos przez ta pierwsza?

 

czarna jest calkiem nieprzezroczysta, przez mocno przyciemniona cos widac ale podobno slaaabo (w nocy nic, podobnie w polaczeniu z przyciemnionym wizjerem w kasku). Poza tym puig na mocno przyciemnionej i czarnej szybie nie zamieszcza logo modelu motocykla, tylko na tych jasniejszych szybach.

http://autopia.org/gallery/data/500/5-29-2...6_AMpp_0006.jpg tu w pierwszym planie jest taka szyba jak moja z tym ze w mocnym przyciemnieniu, widac ze roznica jest spora(w przyciemnieniu). Tak wiec jesli chce sie czasem schowac za szyba i dobrze przez nia widziec to zdecydowanie lekko dymiona- przekopalem wieele zachodnich forow i tylko taki wniosek sie nasuwa... :)

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do MGG to mialem 2 szt w roznych motocyklach i bylo ok. nie wiem natomiast jak jest z tematem "ucinania jaj" ich wykonaniu. mra bierze to pod uwage dla tego tez ich szyby sa w miare miekke.

Korzystam z MGG w Fazerze 1000 i Gixxerze. Polecam, zaskakująco dobry stosunek jakości do ceny. Inna sprawa, że w FZS konstrukcyjna szerokość szyby nie daje jej zbyt dużych możliwości ochrony przed wiatrem. W Gixxie (szyba racing) zauważalna lepsza aerodynamika w złożeniach, turystycznie nie śmigalem ;)

 

Odnośnie MRA i ucinania jaj...

W mojej chyba taką opcję wzieli pod uwage, dosłownie :bigrazz: :

foto1

foto2

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...