Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdyby ktoś był zainteresowany zakupem GSX Ra z poniższego linku uprzejmie zawiadamiam ;) że na 99% w motocyklu w magiczny sposób obniżył się przebieg.

aukcja na allegro

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-r-750-k8...1326543467.html

 

http://cgi.ebay.co.uk/2008-SUZUKI-GSXR-750...013840236647067

 

angielski nr rej. AJ58PTZ przebieg 10.837 mil

 

życzliwy :smile:

Edytowane przez mmozi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie jestem długo zalogowany na tym forum , jednak jak wchodzę na ten dział to dosłownie robi mi się żal , każdego który tutaj "mądrkuje" , co chwile objeżdżane są motocykle / firmy handlujące , tytuł brzmi "Skradzione / Podejrzane " a jeden forumowicz pisze o starych przewodach hamulcowych w vt 500 z 1984 roku w którym napisane jest ze w 100% oryginał (gdyby nie były spękane to były by zapewne wymienione - wtedy napisałby że przy motocyklu było grzebane ponieważ ma nieoryginalne przewody hamulcowe :D), oraz twierdzi ,że były lagi spawane :D ciekawe kto w motocyklu z 84 roku spawał lagi ??:) , drugi pisze o aucie z przebiegiem 80 tys km które sprawdził w serwisie po nr vin i miał w 2008 roku 180 tys km , zapomnial tylko ze auto jest z 2008 roku z czerwca więc Chuck Norris nawet w pół roku nie najeździ 180 Tys km, kolejny mądrkuje o cbr 600 f4 z 2000 roku za 6300 , dyskusje na temat przebiegów , książek serwisowych a na książce sie przecież nie jeździ tylko na motocyklu , każdy chce miec te 28 Tys Km w motocyklu 10 letnim wiec tyle mamy , następny pisze ,że u gościa przebieg w motocyklu o 50 Tys KM na 100 % krecony bo ma motocykl ma tarcze jak żyletki , a jego ma 70 tys Km i ma jak nowe , a zastanowił się czy może ktoś w jego nie wymienił przy tym przebiegu ??:D Kolejny podnieca się cbr w super cenie i dębi od gościa skany papierów, wystarczy tylko zerknąc na cene i wszystko wiadomo ( mogę wysłąc w ciągu 15 minut 20 takich linków z zagranicznych ebayów i innych stron gdzie ś amotocykle w kosmicznej cenie i nie ma oczywiście telefonu lub jest jedna cyfra w nuemrze za mał)

Sprzedałem ostatnio w końcu swoją dewilkę z 1999 roku (HONDA NTV 650 DEAUVILLE) , kupiłem motocykl w Anglii w 2006 roku z przebiegiem 92 tys mil , dokręciłem do 130 czyli 30 i tak pisałem w ogłoszeniu , oczywiście pisałem 30 tys i pisałem,że z Anglii , kilku panów gdy dowiedziało się że 30 tys mil czyli przeszło 45 tys Km dziękowało gdyz za dużo - a wydawało mi się ,że to motocykl turystyczny:D wspomnę jeszcze tylko ,że motocykl do końca eksploatowałem i myśle że jeździ dalej , a cena za ze względu na stan była 5300-zarejestrowany , nie pisałem że to 130 tys mil gdyż nikt by na to w POLSCE nie uwierzył:D dużo by tu wymieniac , a ja napisze tylko jedno , POLECAM STRONY GUMTREE.CO.UK , AUTOTRADER.CO.UK , MOBILE.DE , MOTOSCOUT.DE , zerknac zobaczyc ile kosztuje motocykl excelent condition lub top zustand i przemyslec ile trzeba zaplacic za naprawdę dobry motocykl i wtedy nie trzeba będzie z nerwami pisac o f4 za 6300 , bo ja w tym roku mimo że forumowicze na drugim forum mnie objechali przepłaciłem za nt 700v z 2007 bo zapłaciłem 4400E + transport z NL co mnie wyszło z rejestracją niecałe 20 tys ,a w Polsce można kupic za 15 taką dewilkę jak już się dowiedziałem :D "Skwituje" to tylko krótko, w Polsce nie ma czegoś takiego jak "Darek kupił cbr-ke f4 w super stanie , ----o to fajnie ,,, tylko U NAS JEST TAK " DAREK KUPIŁ SUPER CBR-KE --- TAK ZA ILE ":D jeśli ktoś dotąd doczytał napisze krótko, jeśli chcemy motocykle z 93 roku z przebiegiem 26 tys km to mamy, i nie dziwie się importerom oraz handlarzą ,że sie prześcigają w nowościach przeskoczenia idealisty , gdyż nie chciało mi sie gadac z ludźmi którzy pytali mnie o to czy przebieg w mojej dewilce jest wpisany w milach czy kilometrach :D acha zapomnialem jeszcze wspomniec ze sprzedając w 2006 roku mojego gpz 600 r z 1987 roku mialem pytania czy posiada kasiążke serwisową , oraz ile jest kluczyków , a nie to w jakim motocykl jest stanie :D dosłownie żal taki sam jak tutaj a tytuł brzmi "PODEJRZANE SKRADZIONE" !!! :D A NIE CBR 600 F4 ZA 6300 - JAK DLA MNIE TO CENA MÓWI SAMA ZA SIEBIE !!!!!! ŁAPCIE DALEJ OKAZJĘ I OPISUJCIE JE W DZIALE SKRADZIONE - NA PEWNO PRZYBĘDZIE FORUMOWICZÓW NA PLOTY PLOTECZKI :D:D:D:D ja spadam zalogowac się na NK przynajmniej zobacze jakie "Jasia ma nowe meble i gdzie była w listopadzie Bogusia " POOOOZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że były lagi spawane :D ciekawe kto w motocyklu z 84 roku spawał lagi ?? :) ,

 

Do mnie pijesz w pierwszym swoim poście? Nie wiem kto spawał ale spawał. Widzialo to kilka osób ale Ty (handlarz?) zna się lepiej... ooo tak, brawo.

 

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak nie doczytal tytulu tematu pewnie, wiec mu przypomne:

 

"ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż, lista sprzętów z namiarami + opisy usterek"

 

Panowie,nie ma cos ie spinac swierzakiem.

 

Vector znalazles juz jakas CBR'ke dla kolesia?

 

Pzdr

Edytowane przez bibor80
baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EICHLEROWSKI- spuść z kija, bo za 10 lat zawał będziesz miał, wróć do szkoły i naucz się języka polskiego, żebyś dobrze czytał a tym bardziej dobrze pisał i zacznij uczęszczać do psychologa co Ci pomoże normalnie dyskutować.

A zauważyliście, że co jakiś czas wpada tu taki podekscytowany kolo i płacze do poduszki?

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector znalazles juz jakas CBR'ke dla kolesia?

 

Aaaa, dla kumpla tak? Kupił ZX-10R 2006... :)

 

Tej z Gorzowa jak do tej pory nie było na Allegro...

 

A zauważyliście, że co jakiś czas wpada tu taki podekscytowany kolo i płacze do poduszki?

 

Zgadza się. Przypomniała mi się jakaś szara ciota z puszki, która narzekała na forum jak to niebezpiecznie jeździmy, jak jedzie z żoną to go tak szybko wyprzedzamy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy handlarz, który myśli, że jak walnie tępego posta to nas olśni i zaczniemy kupować od niego trupy... Ew. zazdrości, bo sam kupił trupa czy cokolwiek, w każdym razie dziwny typ.

Swoją drogą ktoś z was mógłby napisać poradnik jak kupować używane moto :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki Z 750 http://moto.allegro.pl/kawasaki-z-750-i1325446380.html byłem oglądałem i :

Właściciel twierdzi że moto nie miało żadnych przygód :cool:

 

Na fotkach już widać że dekiel z lewej strony pomalowany zamiast czarną to brązowawą farbą , przedni błotnik podokręcany nieoryginalnymi śrubkami , lewa osłona chłodnicy niedokręcona dobrze rusza się , z pod czachy wystają kable i jakieś przekaźniki , na pytanie czy można zabrać oczywiście na koszt kupującego moto na zbadanie laserowo ramy , NIE zgodził się - a cena spadła do 12500 :evil: Byłem oglądać z kolegą mechanikiem motocyklowym , i żeby było śmieszniej to ten koleś kupował u nich w warsztacie jakieś graty do tego Z 750 a cały czas swierdzi że bezwypadkowy :(

Edytowane przez Madras Z750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...