Skocz do zawartości

GPZ 500S r. pr. 2002


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Prześledziłem na tym forum i na innych sporo postów na temat serwisówek. Kilka z tych serwisówek nawet ściągnąłem.

Jednak nigdzie nie trafiłem na instrukcję obsługi lub serwisówkę do mojej KAWY GPZ 500S z 2002 r. , nie mówiąc już o wersji po polsku. :lapad:

Napisałem nawet do dilera Kawasaki na Polskę i ten mi chciał przysłać za 220 PLN. Jak zobaczyłem cenę to nawet nie zapytałem czy jest po polsku.

 

Macie może coś do tego modelu? Choćby instrukcję obsługi. Może ostatecznie być nawet po angielsku czy niemiecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polsku nic nie znajdziesz poniewaz manuale po polsku nie sa produkowane (wyjatkiem sa demoludy i inne ETZtki :icon_twisted:).

Jedyne co mozesz znalezc po polsku (jesli znajdziesz) to instrukcja obslugi.

Nie wiesz jak duze modyfikacje zostaly wprowadzone w sotsunku do starej GPZtki ? Bo moze to jest tak jak z GS500 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polsku nic nie znajdziesz poniewaz manuale po polsku nie sa produkowane (wyjatkiem sa demoludy i inne ETZtki :P).

Jedyne co mozesz znalezc po polsku (jesli znajdziesz) to instrukcja obslugi.

Nie wiesz jak duze modyfikacje zostaly wprowadzone w sotsunku do starej GPZtki ? Bo moze to jest tak jak z GS500 ;-)

 

Niestety nie wiem. Nie śledziałem wcześniej rozwoju Kawasaki, więc trudno mi określić co się zmieniło, ale sądzę, że główne rozwiązania są podobne. Na razie dam sobie radę z tym co mam. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja posiadam serwisowke do gpz-ki (chyba po niemiecku) od poczatku prodkucji z poniejszym uwzglednieniem wazniejszych zmian. Jak chcesz to moge przeslac, hmm?

Przyczepnosci.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Juz wyslalem. Serwisowka jest w jezyku francuskim, chociaz go nie znam to rysunki sa i tak pomocne. Druga ktora wyslalem jest po niemiecku, tez jest chyba do gpz-ki od '94 bo na rysunkach jest 5 zeberek.

Ja nie mialem gdzie ich zamiescic, ale mysle ze dzieki Mosue trafia do wszystkich posiadaczy gpz-tek.:)

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Juz wyslalem. Serwisowka jest w jezyku francuskim, chociaz go nie znam to rysunki sa i tak pomocne. Druga ktora wyslalem jest po niemiecku, tez jest chyba do gpz-ki od '94 bo na rysunkach jest 5 zeberek.

Ja nie mialem gdzie ich zamiescic, ale mysle ze dzieki Mosue trafia do wszystkich posiadaczy gpz-tek.:P

Pozdrawiam :D

 

Dobre i to. Wyślij na [email protected] albo daj linka na te materiały.

 

Ja w międzyczasie znalazłem fajną stronkę, na której jest sporo motocykli rozłożonych co do śrubki (rysunki). Są tam rysunki serwisowe do wielu modeli Yamahy, Kawasaki, Suzuki i Hondy wraz z numerami katalogowymi części.

 

http://www.ronayers.com/fiche/GetMan.cfm

 

Może się komuś przyda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ogromna prośba czy mógłby ktoś przesłać mi na maila instrukcję do GPZ 500S.

mój mail [email protected]

Z góry serdeczne dzięki - Tomi

 

Co za gość :) - nie dalej jak półtora miesiąca temu wrzucałem to na rapida i dawałem linki na forum . Sprawdzałem przed chwila -linki są i działają więc nawet sobie nie zadał trudu wpisać w wyszukiwarce :) po co jak łatwiej napisać nowego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stary, spokojnie, wejdz na moj temat w ktorym ja przestalem rozdawac manuale (robilem to 2 lata - widac po datach postow) http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=39022&st=0

Miedzy innymi dlatego przestalem rozdawac manuale... Jesli Ci takie zachowanie denerwuje to od razu sobie odpusc bo wiekszosc ludzi nie chce sobie zadac trudu i poszukac tylko ida na latwizne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, spokojnie, wejdz na moj temat w ktorym ja przestalem rozdawac manuale (robilem to 2 lata - widac po datach postow) http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=39022&st=0

Miedzy innymi dlatego przestalem rozdawac manuale... Jesli Ci takie zachowanie denerwuje to od razu sobie odpusc bo wiekszosc ludzi nie chce sobie zadac trudu i poszukac tylko ida na latwizne.

 

przeczytałem ok połowę tego tematu i powiem ci ze jak się spotkamy to stawiam ci browara za duużo "anielskiej cierpliwości " ja bym tego tak długo nie wytrzymał :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...