Skocz do zawartości

Sprzedaż motocykla


Scooby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tym, że faktycznie urząd może zweryfikować twoje zeznanie podatkowe w oparciu o tabele wartości :/

jsz

..i nie wiem czy nie skończyłoby się to karą w postaci dowalenia kary w postaci zaniżona_wartość*XXX.

gdzieś czytałem jak się skończyła próba przewiezienia przez granicę nowki sztuki merca z zaniżoną wartością.

 

więc nie wiem czy chcesz zadzierać z US zaniżając wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i nie wiem czy nie skończyłoby się to karą w postaci dowalenia kary w postaci zaniżona_wartość*XXX.

gdzieś czytałem jak się skończyła próba przewiezienia przez granicę nowki sztuki merca z zaniżoną wartością.

 

więc nie wiem czy chcesz zadzierać z US zaniżając wartość.

 

nie ma takiej mozliwosci... ludzie sciagaja auta wpisujac w cenie 50 E, 100E max... znajda sie i tacy, ktorzy wpisauja normalne ceny, ale jak sciaga sie pojazd z niemiec to placi sie podatek od ceny....

 

co do sprzedazy w Polsce to 100% pewnosci nie mam, tak mi powiedziala babka, ale w WK ale sama na 100% nie wie. Sprobuje jeszcze przedzwonic do US i zapytam jak to jest...

 

interesujaca propozycje przedstawil WRONA :) ae nie wiem czy to mozliwe :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam podobny problem ze juz bym chcial sprzedac moto ktore niedawno kupilem. Moto jednak kupilem z Polski a nie sprowadzalem. Po za tym jest to 85 rocznik wiec nie wiem jaka jest cena rynkowa i czy w ogole maja to gdzies w katalogach. Powiedzmy ze bede chcial puscic je za 6 tys. i powiedzmy ze za tyle tez kupilem. Wie ktos ile bede musial zaplacic podatku (albo czy w ogole bede musial) jesli nie uplynelo jeszcze 6 miesiecy od kupna go przezemnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...