Skocz do zawartości

Honda VTX 1300S czy warto w nią zainwestować


OskarG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to się mylisz. Nie wiem skąd taka opinia ale VTX prowadzi się naprawdę lekko, pewnie i przyjemnie. Hamulce też są wystarczające a jego spalanie przy umiarkowanej jeździe zaskoczyć może nie jednego.. pozdr

dzięki za informację

pozdrawiam

 

 

Opinia że skoro moto ma jedna tarcze to słabo hamuje jest błędna .Róznica jest ale nie aż taka .Mialem okazje dosiąść VTX i powiem że to bardzo fajne i przyzwoite moto.Niski środek ciężkości ,wygodna pozycja i dobrze wchodzi w zakręt i moc tez wystarczająca.Jedno małe "ale" to cena za dany rocznik i kosmiczne ceny jakichkolwiek dodatków (szyba ,oparcie )itp.Osobiście wybrał bym VtX ale 1800.Pozdrawiam.

dzięki za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wybiera tylko pochlebne opinie i za nie dziekuje :)

trzabylo napisac zeby nie pisac wad i wtedy bys mial mniej czytania

ja mialem okazje zrobic tylko kilkanascie kilometrow vtx-em co nie zmienia faktu iz uwazam ze powinien miec 2 tarcze z przodu bo jakos hamowania nie powala mimo iz biore poprawke ze ten typ tak ma to jednak, co 2 tarcze to nie jedna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wybiera tylko pochlebne opinie i za nie dziekuje :icon_question:

trzabylo napisac zeby nie pisac wad i wtedy bys mial mniej czytania

ja mialem okazje zrobic tylko kilkanascie kilometrow vtx-em co nie zmienia faktu iz uwazam ze powinien miec 2 tarcze z przodu bo jakos hamowania nie powala mimo iz biore poprawke ze ten typ tak ma to jednak, co 2 tarcze to nie jedna :icon_question:

dzieki rowniez za te negatywne opinie i z nimi rowniez sie licze, chodzi o to zeby wybrac motocyk dobry nie idealny bo takiego nie ma, wsrod moich kupli ktorzy jezdza roznymi motorami sa podobne opinie, lecz tak jak w samochodach jedni chwala marke toyoty inni hondy, skody itp. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostania wiadomośc po "winklach w Czechach" i przejechaniu 203 km słownia dwieście trzy kilometry do zbiornika zmieściło się "aż" 9.3 l słownie dziewieć i trzy dziesiąte litra.Jeżeli chodzi o 350 kg to jest fakt był ważony jak masz kolego możliwość to sobie sprawdź i nie przesadzam gdyż z ogrodnictwem nie mam nic wspólnego Pozdro dla sympatyków vtixików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostania wiadomośc po "winklach w Czechach" i przejechaniu 203 km słownia dwieście trzy kilometry do zbiornika zmieściło się "aż" 9.3 l słownie dziewieć i trzy dziesiąte litra.Jeżeli chodzi o 350 kg to jest fakt był ważony jak masz kolego możliwość to sobie sprawdź i nie przesadzam gdyż z ogrodnictwem nie mam nic wspólnego Pozdro dla sympatyków vtixików

 

Widzisz wage motocykla kazdy producent podaje "na sucho" a na mokro to dolicza sie tylko plyny esploatacyjne i jak bys nie liczyl to nie wyjdzie Ci tego 50 kg. A co do wagi suchej polecam strone producenta badz nawet polska strone Hondy.

Przyklad ponizej:

http://www.honda.de/content/motorraeder/mo...x1300_daten.php

Jesli masz model z odlewanymi kolami jest troszke ciezszy. Wieszajac sakwy (w dodatku rzadko kiedy wozi sie w nich powietrze) i inne dodatki latwo dolozyc kilogramow ale to wtedy zadna baza porownawcza.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz wage motocykla kazdy producent podaje "na sucho" a na mokro to dolicza sie tylko plyny esploatacyjne i jak bys nie liczyl to nie wyjdzie Ci tego 50 kg. A co do wagi suchej polecam strone producenta badz nawet polska strone Hondy.

Przyklad ponizej:

http://www.honda.de/content/motorraeder/mo...x1300_daten.php

Jesli masz model z odlewanymi kolami jest troszke ciezszy. Wieszajac sakwy (w dodatku rzadko kiedy wozi sie w nich powietrze) i inne dodatki latwo dolozyc kilogramow ale to wtedy zadna baza porownawcza.

Pozdrawiam.

 

Witam wszystkich serdecznie :bigrazz:

jeszcze raz dzięki za pozytywy i negatywy. Po długim namyśle zainwestowałę w sobotę w HONDĘ VTX 1300 jest bajecznie pięna. Do zobaczenia na trasie :wink:

pozdrawiam

OskarG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz wage motocykla kazdy producent podaje "na sucho" a na mokro to dolicza sie tylko plyny esploatacyjne i jak bys nie liczyl to nie wyjdzie Ci tego 50 kg. A co do wagi suchej polecam strone producenta badz nawet polska strone Hondy.

Przyklad ponizej:

http://www.honda.de/content/motorraeder/mo...x1300_daten.php

Jesli masz model z odlewanymi kolami jest troszke ciezszy. Wieszajac sakwy (w dodatku rzadko kiedy wozi sie w nich powietrze) i inne dodatki latwo dolozyc kilogramow ale to wtedy zadna baza porownawcza.

Pozdrawiam.

Z tą wagą na "sucho" to bym polemizował gdyż masę własną każdy producent daje z płynami eksploatacyjnymi i paliwem a tak w ogóle w dokumencie poprzednim rejestracyjnym z Szwajcarii to masa własna wynosi 390 kg,Ale o co sie tak spierami chyba nie ma innych problemów .GRATULACJE DLA "NOWEGO" KOLEGI "VTIXIKA" :D :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Koniec dyskusji o kg bo nie ma sensu sie przegadywac. I tak kazdy bedzie obstawal przy swoim a nie o to chodzi. Masa na mokro bywa podawana podczas testow i porownan. Gratulacje dla kolegi i samych prostych drog i gumowych drzew. Niech Ci sluzy VTX.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Koniec dyskusji o kg bo nie ma sensu sie przegadywac. I tak kazdy bedzie obstawal przy swoim a nie o to chodzi. Masa na mokro bywa podawana podczas testow i porownan. Gratulacje dla kolegi i samych prostych drog i gumowych drzew. Niech Ci sluzy VTX.

Pozdrawiam.

dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok jeżdże 1300 R i uwazam ze jest to swietna maszyna, porównania nie mam wielkiego bo wczesniej miałem Drag Stara 650 na baku zrobisz 120 mil max. motor naprawde prowadzi sie dobrze ale jako pierwsza modyfikację polecam wymiane przednich spęzyn na progresywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok jeżdże 1300 R i uwazam ze jest to swietna maszyna, porównania nie mam wielkiego bo wczesniej miałem Drag Stara 650 na baku zrobisz 120 mil max. motor naprawde prowadzi sie dobrze ale jako pierwsza modyfikację polecam wymiane przednich spęzyn na progresywne.

dzieki za info

pozdrawiam

 

 

ja wzialem jako pierwsze moto i jestem bardzo zadowolony, czego rowniez zycze autorowi tematu :wink:

dzieki za info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak nie jeździłeś 14 lat na motorze to lepiej kup coś mniejszego np. DragStara 1100. Jest lżejszy i łatwiejszy w prowadzeniu od VTX 1300. A jak sobie sezon czy dwa wyjeździsz to przesiadaj się na VTX-a. To świetne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...