Skocz do zawartości

Winobraniowy Zlot Motocyklowy - fotorelacja


buchalter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do pooglądania (>>TUTAJ<<) 'paru' fotek z tegorocznego Winobraniowego Zlotu Motocyklowego.

Szkoda, że nie miałeś "na sobie" jakiegoś logo forum czy czegoś, żeby można było się rozpoznać :)

 

Wybierasz się na zakończenie sezonu do Lubska? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza ok ale nienadzwyczajna

nie było gdzie pojeźdźić na ten przykład

parada w sumie ok

pogoda nienajgorsza (myślałem że będzie gorzej)

4szmery dali radę

jak zwykle nie było koszulek w rozmiarze który się chciało (same xl i xxla ja raczej mały jestem)

w tym roku organizatorzy poszli po rozum do głowy i w końcu zeszli coś z ceny wlotki choć i tak do najtańszych nie należała

byłem na zlotach bachusa trzy razy i za każdym w innym miejscu, ciekawe czy dębno już na stałe wbije się do kalendarza

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza ok ale nienadzwyczajna

nie było gdzie pojeźdźić na ten przykład

parada w sumie ok

pogoda nienajgorsza (myślałem że będzie gorzej)

4szmery dali radę

jak zwykle nie było koszulek w rozmiarze który się chciało (same xl i xxla ja raczej mały jestem)

w tym roku organizatorzy poszli po rozum do głowy i w końcu zeszli coś z ceny wlotki choć i tak do najtańszych nie należała

byłem na zlotach bachusa trzy razy i za każdym w innym miejscu, ciekawe czy dębno już na stałe wbije się do kalendarza

masz racje koszulki mogły by byc mniejsze tym samym mam kolejna co spania ..... bo duza..... i szkoda że amazonki płaciły.....ale spoko..... na przyszłosć to wiecej wina :P

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe -gdyby to jeszcze wino było :P (zaserwowali nalewkę pożeczkową bodajże - pewny nie jestem bo nie gustuje ;) )

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe -gdyby to jeszcze wino było :P (zaserwowali nalewkę pożeczkową bodajże - pewny nie jestem bo nie gustuje ;) )

ja tam zawsze swoje woże :flesje: sprawdzone ;) ale coś malo zabrałam tym razem albo po prostu miałam dobry dzien na picie

 

tak sobie ogladam i jesnak sie załapałam na fotę 2 rza ostatnia fota :P troche rozmyta

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, ale chyba nie piliśmy razem.

Ale jakaś dziewczyna na czymś czerwonym w sobotę paliła gumę na ośrodku.

 

Tutaj kolega zamieścił kilka fotek pod folderem Bachus.

Miłego oglądania.

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=shipp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...