Skocz do zawartości

motorynka - pomocy!!!!!!!!


wąski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

walki z moja motorynka dzien drugi...

szczerze powiem ze nie wiem co zrobilem (ustawialem magneto, wymienilem swiece, ustawilem gaznik) ale w pewnym momencie zaczela odpalac i to calkiem ladnie, odpalala przez 15 minut, w pewnym momencie (to relacja dziecka) przestala przyspieszac przy dodawaniu gazu, zgasla i juz nie odpalila

no i wyglada tak jakby nie dostawala paliwa do cylindra, bo kopana byla mnostwo razy, zrobilem z nia z 5 kolek wokol domu (probujac odpalic na pych) wiec wydaje mi sie ze swica powinna byc mokrutka a tu nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a wlasnie teraz mi jeszcze przyszlo do glowy:

Jak wziallem jaweczke od goscia to tez nie dostawala paliwa wiec caly gaznik rozbieralem i czyscilem po milion razy i nic i dopiero sasiad wpadl na to ze mialem kranik zatkany i nie puszczal paliwa - sprawdz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz iwem co to moze być :D zdejmowałeś magneto?

 

mógł sie klinik sciąc na wale i wtedy nie da sie ustawić zapłonu! zaczy da sie ale on zara z sie przestawi!

 

wiec mów czy zdejmowałes magneto i czy był tam klin na wale w kształcie pół ksiezyca!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radzil tak...

 

Jak juz pojezdzisz i zgasnie wykrec swiece i sprawdz czy daje zdrowa iskre(ty trzymaj swiece przytknita do silnika a niech syn kopie-dobra zabawa jak cie kopnie wypuscisz swiece ktora dotknie ramy i syna tez kopnie-przerabialem z mym starym :D )

 

U mnie w jawce byl ten sam objaw jawka nie palila ale jak juz udalo sie odpalic to jezdze przez 15min i nagle gasnie i koniec jazdy co sie okazalo zla przerwa na przerywaczu(minimalna) ustawiona dobrze ale "platynki" byly (minimalnie) krzywe i dziwnie dawaly iskre wymienilem owe "platynki" na nowe i wszystko bylo OK jezdzila super(teraz nie jezdzi bo lezy w czesciach i czeka)

 

Aha i naprawa moto z synem poprawia stasunki-moj ojciec jest marynarzem i zadko w domu wiec nigdy nie moge se z nim pogadac jak kumpel ale przy naprawie z moto jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...