Skocz do zawartości

ENDURO, enduro


kris2007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !!

Ci którym wertep strasznym nie jest, a i odwagę w sercu mają żeby z nim do boju stanąć.

Wstęp patetyczny , ale zakończenie prozaiczne . Kto ma ochotę pojeździć w terenie na enduro niech sie tu umawia. Jeżdżę często sam ( a jest to niezgodne z bhp.) na wycieczki i muszę wolniej , a we dwoje raźniej .

Jak ktoś z amazonek lub rajdowców ma chwilę czasu po południu to niech tu da znak życia - to pojedziemy.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja również często latam sam w godz. popołudniowych w trasy 50-100km. przynajmniej 50% w terenie. Głównie na południe od Wawy np. wzdłuż Wisły.

Jeśli ktoś chiałby się umówić, proszę o kontakt najlepiej na gg (niewidoczny).

Pzdr. Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ekipa z EA latamy w kazdy weekend w Wawce, jest spora ekipa... w niedziele planujemy calodzienna wyprawke... szczegoly znajdziecie na nadszym tematycznym forum z mojego podpisu... W sobote zreszta tez jezdzimy :)

 

Zapraszamy na wyprawy bo im wiecej luda tym wiecej zabawy a i bezpieczniej zarazem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ekipa z EA latamy w kazdy weekend w Wawce, jest spora ekipa... w niedziele planujemy calodzienna wyprawke... szczegoly znajdziecie na nadszym tematycznym forum z mojego podpisu... W sobote zreszta tez jezdzimy :lalag:

 

Zapraszamy na wyprawy bo im wiecej luda tym wiecej zabawy a i bezpieczniej zarazem...

[/quote

Witam, od niedawna jestem w wawie, a motocykl został w poprzednim miejscu zamieszkania. zaczyna mnie troche skręcać bez jeżdżenia, ale samemu w teren trochę niebardzo, zwłąszcza że nie wim dokąd. Bardzo chętnie sie przyłączę, tylko musze przywiźć moto ( XT 600 ). Jaką częśc trasy, którą zazwayczaj robicie, stanowi teren a jaką asfalt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy sie smigac 100% po miekkim ale wiadomo w okolicach wawy jest to niewykonalne... tak czy siak czarne staramy sie redukowac do zera... Ja tez smigam na xt i swietnie daje sobie rade w terenie tylko musisz obuc kostki i bedzie luzik...

 

To super. Aktualnie jeżdżę na mitasach E 09, z tym że przód jest do wymiany, to kupię to samo. W takim razie jak moto będzie na miejscu na pewno się odezwę.

Pozdrawiam i dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolu !

 

 

 

Witaj Karolu !!

Już jestem - chciałbym dzisiaj pojechać nad Wisłą do Kazunia itd.

Jak masz czas to bądź o 17 stej pod Centrum Olimpijskim na Żoliborzu przy wisłostradzie.

Zapraszam oczywiście wszystkich chętnych na "małe co nieco" w terenie.

Pozdrawiam

Krzysztof

 

Witam !

Pojechałem sam , trochę błota było, ślisko, kilka razy wyjechałem poza drogę, ale bez zatrzymania, odwiedziłem gospodarstwo z psami ( szybki odwrót). Trasa: Łomianki , Kiełpin, Dziekanów, Pieńków - krótka około 50 km. Większość dróg zablokowana. Nad Wisłą jechać się da.

Pozdrawiam i do soboty.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "błotniaków".

Może pojeździmy w pt , sb lub niedzielę.

Chętnych zapraszam i proszę o info.

Cześć mistrzom kierownicy.

Krzysztof

 

 

Witam wszystkich "błotniaków".

W piątek pojechałem solo do Kazunia Nowego lewą stroną Wisły.

Za wałem na starorzeczu nie bardzo można bo Wisła wylała i można się przytopić.

Tak że część drogi jechałem po lewej stronie wału -drogi dobre. Rozmawiałem z Policją - można tam jeździć -OK.Trasa wyniosła 25 km terenem i tyle samo powrót asfaltem.

Cześć - Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My ekipa z EA latamy w kazdy weekend w Wawce, jest spora ekipa... w niedziele planujemy calodzienna wyprawke... szczegoly znajdziecie na nadszym tematycznym forum z mojego podpisu... W sobote zreszta tez jezdzimy ;)

 

Zapraszamy na wyprawy bo im wiecej luda tym wiecej zabawy a i bezpieczniej zarazem...

a jak jutro ( niedziela 30 września ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Błotomani !!

Spróbuję wyruszyć dzisiaj o 17:30 - 45 spod centrum olimpijskiego na Żoliborzu do Puszczy Kampinowaskiej.

Jak tylko katamaranem sie przedrę przez W-wę.

Zapraszam

AVANTI

To ja znowu zapytam: a jak np. w niedzielę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, lekki oftopik. Ale... Chcę przerzucić oponki z szosowych na teren. Gdzie polecacie dokonanie wymiany i zakupu odpowiednich gumek i jakie polecacie (rozumiem, że kostki ale czym możliwy jest waszym zdaniem kompromis asfalt/teren? (Nie chce wrzucac tematu w warsztaty itp, bo zaraz mnie wyślą do wyszukiwarki :)

Lekki offtopik bowiem z chęcią wyjmę xt i rozpocznę sezon jesien/zima :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...