Skocz do zawartości

Memento mori


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłem na zlocie i bardzo mi sie podobało było dużo ciekawych maszyn i chyba widziałem Piotrka.Jak mi sie uda to wrzucę zdjęcia bo trochę narobiłem ,ale to jeszcze wam napisze.Nie wiem ,czy ktoś z was mnie widział ale jak tak to ja miałem czapkę ze znaczkiem Mercedesa .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ja Ciebie widziałem, zagadałbym tylko akurat odjeżdzałeś gdzies. Miałeś jakiegoś chłopaka z tłu chyba??

To był mój kuzyn (mc007). Mamy fotkę, tzn ja, mc007, Komarrider i Brylu 1989 jak wyśle się na serwer do wrzucę ja w trofea :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój kuzyn (mc007). Mamy fotkę, tzn ja, mc007, Komarrider i Brylu 1989 jak wyśle się na serwer do wrzucę ja w trofea :-)

 

 

Tak, potwierdzam to byłem ja :flesje: .

 

Fajnie było, ale ludzie się za szybko porozjeżdżali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Piotreek nie ma nic w trofeach a chciałem zobaczyć tą wspólną fotę :/ , napewno jeszcze coś sie zorganizuje choćby zakończenie sezonu które mam nadzieje szybko nie nadejdzie,na przykład dziś pogody lepszej nie mogło być dlamnie w sam raz ;p

 

hahahahaaha panowie!! na tym filmiku który podał Piotreek jest moja ręka z aparatem też kręciłem ten sam filmik i to ja prawie zostałem dupnięty tym ślizgiem musiałem sie odsunąć hehehehe- staliśmy tak blisko siebie a nie zwróciłem uwagi :/

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak już mam jest trofeum!! troszke porażony wyszedłem no ale co widocznie tak wygladałem,i ciesze sie że sie jakoś zgadaliśmy :(

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...