Skocz do zawartości

Sprowadzanie moto Okolice Olesna, Wielunia, Kluczborka


Don_Corleone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może ludzi, firmy z Okolic Kluczborka olesna, Wielunia i tych własnie okolic, którzy zajmują się sprowadzaniem moto ? lub miejsca, gdzie majądobre ceny motocykli równiez w tych okolicach ?

Ja znam z Kluczborka. Gościu przyciągnął moją sevenkę. Tu jego strona KLIK. To co ma na stronie pewnie aktualne nie jest, ale zadzwoń do niego i pogadaj. Moim zdaniem gościu godny polecenia i miny nie sprzeda. Znajomy kupił kilka lat temu skuter cagiva i do dzisiaj lata nim jego córka, w tym roku natomiast kupił od niego cb 500s i jest super zadowolony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kadłubie Szewcu tez ma niekiedy ciekawe egzemplarze , poza tym w Wieluniu jest paru co sprowadzają ze Stanów czy UK , uważajcie na kolesi spod Sieradza - Kupisy , wszystko co sprzedają to laleczki po zaje...tych dzwonach , są mistrzami maskowania ( spawane dekle i pieknie odmalowane , zbiorniki paliwa z ponad 1cm warstwą szpachli, czy szczepany rama od innego silnik od innego , nie mówiąc o prostowanych ramach czy lagach domowymi sposobami)To jest numer do kolesia w Kadłubie 503510442, Don Corleone lepiej sprawdż stan moto niż napalaj się na cenę a prawdę mówiąc i tak wszystkiego się nie znajdzie , ostatnio oglądałem-sprawdzałem moto przez ponad 3 h , znalazłem sporo ale nie wszystko a koń wyglądał lalka ,dlatego jestem zwolennikiem kupowania jeśli już powypadkowych to w takim stanie jak leżał, a nie odpicowany, pozdrawiam i powodzenia w łowach.

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotreek zgadzam się jeśli myślimy o tym samym sprzedawcy :P Ziom jest dobry i ma często ffajne motory.

 

Pozdrawiam

dawid

 

Mieszka na ulicy Ficka (całkiem blisko stawu Kościuszki), ma na imię Artur.

 

Ale na najniższe ceny nie licz, moja sevenka wg allegro kosztowała chyba 2 tyś więcej, ale powiem tyle - opłacało by się i z 3 dopłacić więcej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka strronka www.motoscout24.de nie zawsze chodzi ale tam mozna znalezc maszyny za dobra kase, tym bardziej ze przywieznienie motoru to nie problem, mój kumpel notorycznie jezdzi do rzeszy na Bonn busem i przewaznie ciagnie autko, a bus pusty, kwestia dogadania sie i bedzie tanio i dobrze:-)a teraz dobry czas na zakupy bo po sezonie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...