Skocz do zawartości

Opolscy motocykliści


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie w najbliższy weekend dwie imprezy w okolicy :bigrazz:

1. Lasowice Wielkie - 05.06.2010 IV Lasowicki Moto -Piknik, zlot motocykli trójkołowych, Lasowice Wielkie k. Kluczborka, woj. opolskie. Organizator: Stowarzyszenie Moto- Club, tel.: 0-508 513 687 - coś ich strona zamula :icon_razz:

 

2. http://www.antonin.brejk.pl/ - 70 km od klb także lajtowo

 

Wybiera się Ktoś ? Do Antonina to bym pojechał się tylko przewieźć :crossy:

 

P.S Piotrek można by założyć nowy temat - zloty spotkania imprezy - takie czegoś nie było, a do umawiania się na zloty itp by się przydał . Chyba że ten temat tak zaliczymy ?

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć :) Mam pytanie do Opolskich motocyklistów. Gdzie (prócz tych dwóch sklepów na Oleskiej) są sklepy z akcesoriami...chodzi mi konkretnie o kupno kasku. Są jeszcze jakieś?

 

 

Przepraszam za off top ale myślę ,że tutaj wystarczy jedna precyzyjna odpowiedź ,a nie chciałem zakładać nowego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Mam pytanie do Opolskich motocyklistów. Gdzie (prócz tych dwóch sklepów na Oleskiej) są sklepy z akcesoriami...chodzi mi konkretnie o kupno kasku. Są jeszcze jakieś?

Przepraszam za off top ale myślę ,że tutaj wystarczy jedna precyzyjna odpowiedź ,a nie chciałem zakładać nowego tematu.

 

Mparts na Sobieskiego od Opola kierunek Namysłów, Budowlanych do skrzyżowania z obwodnicą, prosto i za okolo 200 m po lewej jest sklep i warsztat. Głównie off road, ale inne też, ceny OK i asortyment średnia półka, Shoeia tam nie ma ale są sprawdzone rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha w opolu maja kaski z górnej półki

 

Yamaha czyli ten salon na Oleskiej :wink:

 

BTW. Wczoraj zdałem egzamin na kategorie A :icon_biggrin: Mam nadzieję ,że niedługo z wami pośmigam :D

Trzeba tylko kupić kask i motor :icon_rolleyes:

Edytowane przez Skywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Off Top.

Odnośnie Yamahy na oleskiej. Filtr powietrza do Hondy CB 1300 docierał do nich przez "Uwaga" półtorej miesiąca. Podejście do klienta na zasadzie, poco tu łazisz,podłogę brudzisz.

Inna firma z netu-filtr w domu po trzech dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...