Skocz do zawartości

Samochody służbowe


kibel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

VW Caddy 1,9TDI LIFE - niestety kopciuch :icon_eek:( - jak trzeba cos przewiesc

VW Passat 2.0 TDi - tez niestety kopciuch - jak trzeba jechac pod krawatem gdzies,

Nissan Primera 1,6 kombi - do osobistego uzytku

 

 

wszystko w ramach rozsadku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy handlowiec ma do użytku służbową firmówke.

Osobiście olewałem odrazu firmy które nie przekazywały samochodu do użytku prywatnego ... Jak firmy nie stać na samochód (czyli w zasadzie narzędzie pracy - coś jak tokarka dla tokarza ;) ) dla dobrego handlowca - to nie stać jej na pracownika :)

 

Do jazdy służbówką trzeba dojrzeć ... takie wzajemne zaufanie (brak limitu kilometrów, brak katowania bryki ;)). Chociaż na ostatnim Rybniku :D

Dotychczas ze służbówek: Inca, Partner, Berlingo, Clio 2 extreme z klimatronikiem :smile:,Clio 2, Kangoo, Partner, C5 (juz z kierowcą niestety :() - wszystko do użytku prywatnego bez limitu (kraj+zagranica), oczywiście bez żadnych GjePeeSów i inszych bajerów

Edytowane przez piatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam ponad dwa metry i dali mnie sluzbowe seicento dwa lata temu, więc jeżdzilem swoim prywatnym a fiat prawie caly czas stał...w zeszlym miesiacu go oddalem i ...no cholera,musialem dolozyc mu troche kilometrów zeby było wszystko si ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt jest faktem ze firma ktora nie daje samochodu na uzytek wlasny to ch...j a nie firma. ja mialem matrixa, pande, palio weekend, fabie combi, octawie i passata a jak dobrze pojedzie to teraz picasso :crossy:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...