Skocz do zawartości

Ślub motocyklistów 08.09.2007


Tomassoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uroczyscie zapraszamy Wszystkich Motocyklistów ( i nie tylko ) wyżej wspomianego dnia 08 wrzesnia 2007 ( sobota ), gdy dzwony wybiją godzinę 17 w Katedrze Oliwskiej w Gdańsku - Oliwie przy ul.Cystersów 16.

 

Będziemy zaszczyceni widząc Was tłumnie zgromadzonych na placu przed Katedrą na swoich maszynach, które mamy wielką nadzieję,że hałasowac będą niezmiernie w tumanach palonej gumy po czym odeskortują nas wraz z Wami Szanownymi Ownersami do miejsca hucznego Wesela

 

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na Waszą obecnośc ! Magda i Tomek

 

Mam nadzieje chłopaki , że bedziecie mogli zaszczycic nas Waszą obecnoscią w tym wyjatkowym dla nas dniu.

Mimo, że od ponad roku będac w Ukeju nie miałem okazji zobaczyc waszych oblicz mam nadzieje że wpadniecie. Ukasz jak bys dał rade poinformowac Młodego, Jacka i reszte ekipy było by mam miło was wszyskich zobaczyc ( oczywiscie wodeczki nie poskąpimy za głośną eskortę ulicami miasta).

Jag i Cytryna zapodawajcie sie z ducka liczymy na Was.

Wszyskich nowych i starych forumomow również serdecznie zapraszamy miło was będzie zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :flesje:

Przede wszystkim - GRATULACJE :eek: :banghead: :eek: i wszytskiego najlepszego na nowej drodze życia :icon_evil:

 

Teraz niestety trochę złych wiadomości:

W najbliższą środę lecę w góry i na Słowację na dwa tygodnie, tak więc żałuję bardzo ale nijak nie dam rady się pojawić :evil:

Co do Młodego - bo widzę, że też nie masz aktualnego info - to z tego co wiem, to sprzedał motocykl i też teraz pracuje poza granicami, tyle tylko, że gdzieś na wschodzie... co dwa miesiące wpada na miesiąc do kraju, tak więc nie wiem czy obecnie jest tu czy tam.

 

A co do reszty, to oczywiście przekażę gdzie się da!

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Wspólnego Życia i Pożycia :buttrock:

 

Chętnie też bym wpadł ale 4 tyg temu sprzedałem motor z zamiarem kupna nowego a dzień później połamałem poważnie rękę na quadzie i jest mała wtopa. Do końca roku jestem OFF z jazdy.

 

Nasza ekipa z rożnych powodów życiowo-zawodowych sie rozjechała i tylko małe gróbki działają.

 

Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety z opóźnieniem przeczytałem. Tak to bym się pojawił i jeszcze skołował jakąś ekipę na innych motocyklach. Wtedy chyba jeszcze miałem sprawnego dukata.

 

Tak czy inaczej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...

Edytowane przez Jagdtiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...