Skocz do zawartości

Bieżnik typhoona oraz kontrolki.


Typhoon96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dwa małe problemy. Mianowicie:

Z jakim bieżnikiem kupic oponę do typhoonba 96r sport series. opona jest 120/90/10 do tyłu bo zdrata. S9 lub s10 do wyboru

 

co mogę zrobic zebyz działały mi kontolki, działa tylko kontrolka z oleju. Niedzałaja swiatła paliwo i kierunkowaskazy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdż żarówki, a jeśli nie one to kable... opony... najlepsze nowe ale do skutera to kup tak żeby miała że 4 mm

 

yy bez komentarza. :buttrock:

 

Ja u siebie mam założone 90/90/10 i nabrał fajnego sportowszego wyglądu (przód i ty oczywiście), jeśli chodzi o bieżnik to mam s10 i trochę sobie narzekam, nie polecam szczególnie MITASA.

 

Jeśli nie świeci ci aż tyle kontrolek to zajrzyj do bezpieczników. u mnie nie świeci jedna od kierunków ale myślę że jest to wina ,,Tjuningu" prędkościomierza.

Edytowane przez michal.051
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jest to skuter :biggrin: :icon_mrgreen: CZemu nie polecacie mitasa?

 

Ja nie polecam MITASA bo uważam że jest to opona rolnicza :icon_mrgreen: (firma zajmuje się głównie produkcją opon do maszyn rolniczych i wielkich ciężarówek pracujących w kopalniach)

Mam Mitasa, i więcej takiej opony nie kupię bo po prostu źle mi się na niej jeździ [szczególnie tylna opona gubi przyczepność w ostrzejszych zakrętach(mówię o suchym asfalcie)], nie wiem może zły skład mieszanki?

 

Ale za to polecam mniejszy rozmiar opony bo akurat ten skuterek którym ty jeździsz nabiera bardziej sportowego wyglądu.

 

Oto mój sprzęt (szczególnie zdjęcie nr 2)

 

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Piaggio/TPH,125/12109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałeś jakiegoś leżakowanego, w moim skucie na mitasie ciężko tylny hebel zblokować tak skubaniec trzyma

 

To może masz po prostu gówniany hebel?? hmm??

 

Mojej opony nie da się wyczuć w ostrzejszym zakręcie, nie daj Boże jak przyjdzie hamować na mokrym asfalcie.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...