Skocz do zawartości

Chce sie scigac na crrosach


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mówie powaznie,scigałem sie i mówie powaznie po co miał bym kłamac,ale jezeli to proawda to jestem zdziwiony jak z 80 mogli wyciągnąc wiecej mocyniz z MZ,ale niemówie ze nie,bo dzisiejsza technologia poszła napzód i motory z lat 80 sie kryją do dzisiejszych maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli wyciagnc spokojnie... to jest silnik wyczynowy i konstruowany do pracy przy olbrzymich obciazeniach... jak wiadomo zywotnosc takiej 80 z 30KM jest praktycznie znikoma ale jest to mozliwe. MZ ma dobry silnik ale do nowoczesnych 2T nie umywa sie ni troszeczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby w 150 mieć dobre sprzęgło to wymiana w czasie oleju i niestety co kilka lat nowe tarcze, zależy przy jakiej jeździe ale sprzęgło w 150 trzeba kilka razy wymienić, jednemu wytrzyma 3 a innemu 13 lat ale to zależy od stylu jazdy. I mówisz chyba o jeździe w terenie a nie na torze a to robi różnice:) i wrzuć w końcu jej zdjęcie :buttrock: bo jestem strasznie ciekaw jak ona wygląda. I zainstaluj firefoxa, automatycznie sprawdza pisownie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy ale zrobimy tak,wysle wam zdjęcie orginalnej,taką jaka kupiłem,bo teraz jest w remącie i narazie fotek niebęde robił.A niewiem jak sie wrzuca na forum fotke,zrobimy tak,niech jeden z was poda mi e-mayl i ja mu wysle fotke a on ją wrzuci na forum.A jesli chodzi o błedy to przepraszam:( ale mam dysklekcje,i w ogóle z tyktand mam 2-3 tak ze zrozumcie,i jeszcze raz przepraszam wiem ze razą w oczy moje błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mzeta jak Mzeta ale ja tu nic nie widze w niej z Crossa :biggrin::D

 

Przyjrzyj się, to zobaczysz ten olbrzymi prześwit - zobacz też na linie motocykla, to nowy standard kształtów motocykli crossowych/enduro ustalony przez specjalistów motocrossowych wprost z USA - dokładniej z Californi. Yamaha, Honda, Suzuki, KTM i Huska już walczą o prawa do produkowania motocykli z taką samą linią, podobno w sezonie 2009/2010 mają już jeździć tylko takie motocykle, kopie crossowej MZty czyli doskonałego do tej pory niedoconionego offroadowca. :clap:) :crossy: :clap:

Heh sorry nie mogłem sie powstrzymać ;).

Ładna MZtka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm niewiem jak mu to wyszło ale z góry powiem że gdybym to ja kupił mz w takim stanie (chociaż kierunki są nieoryginalne:)) to nie odważyłbym się jej w żaden sposób przerabiać - profanacja, tych motocykli w takim stanie jest coraz mniej.. Swoją drogą 150 na enduro musi być strasznie słaba skoro 250 "jakoś robi" więc mogłeś kupić 250, mówiłeś że ojciec nie chce się zgodzić a na motocykl wyczynowy się zgodził.. sory ale coś nie pasuje :evil: a masz do niej papiery?? Sory za OT ale mz to moja ukochana marka i nie mogę się powstrzymać ;) i powiedz jak się na niej jeździ!!

Edytowane przez slzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...