Skocz do zawartości

Wypadek Damiana - Damiano_2013


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

 

dziś z nieco smutniejszymi informacjami.

 

Przedwczoraj (czwartek, 30.08) ok godziny 17.15 użytkownik forum Damiano_2013 miał wypadek motocyklem.

 

co najważniejsze, na chwilę obecną jest prawie cały i jego zdrowiu nie zagraża większe niebezpieczeństwo.

 

teraz co do przebiegu;

 

Damian jechał swoim motocyklem do mnie, z Kwiatkowic do Łodzi.

Podczas wyprzedzania samochodu, oczywiście w dozwolonym miejscu z włączonymi światłami, sprzed wyprzedzanego auta wyjechał mu kolejny samochód taranując zupełnie drogę. Damian chcąc uniknąc wjechania mu w tyłek zjechał na sypkie pobocze przy ktorym byly tory kolejowe. Jechał dalej i opanowałby maszynę, gdyby nie wielka dziura, która podbiła zupełnie maszynę przez co przeleciał przez owe tory. Motocykl pojechał dalej i wpadł w krzaki, zaś Damian zatrzymał się nogą na betonowym moście i przez niego przeleciał wprost to koryta rzeki na piasek.

 

co do skutków bezmysności puszkarza:

 

Damian doznał otwartego złamania lewej nogi. Kość jest tak pokruszona(nie połamana!), że groziła mu amputacja, jednak lekarze mają nadzieję, że jakoś z tego wyjdzie. teraz lezy na wyciągu by zmniejszyć odstęp między koścmi w celu zrośnięcia. za dwa tygodnie czeka go operacja w której kości zostana spowrotem połamane i jako- tako poskładane. poważnym problemem jest też to, że złamana noga wylądowała w piasku przez co jest bardzo duże pradopodobieństwo dostania się infekcji. poza tym, ciężko dowiedzieć się od niego czegokolwiek sprzed tygodnia. Samego wypadku i całego dnia nie pamięta w ogóle. do tego liczne odrapania, dziura w brzuchu, zas na łokciu widać jeszcze ślady przyklejonych kawałków jego kurtki. całe szczęście, że sprawił sobie porządny kask.

 

Jeżeli ktoś miałby życzenie żeby przekazać mu jakaś informację, pozdrowić go czy odwiedzić, to prosze śmiało pisać do mnie pw lub na forum jeżeli tylko będzie możliwość to będę u niego codziennie. Także na pewno miło by mu było, gdyby ktoś z Was go odwiedził- nie ma znaczenia czy się znacie czy nie.

 

co do jego podejścia do motocykli to powiem tylko tyle, że kupił już sobie nowy swiat motocykli i motocykl. narazie tylko ogląda zdjęcia bo rozmazują mu się literki, w każdym bądz razie ma zamiar zaopatrzyć sie w suzuki bandit 1200. do tego nad jego łóżkiem nakleiłem dziś znaną naklejke "patrz w lusterka. sprawdz dwa razy. motocykle sa wszędzie." to już jego drugi wypadek, drugi nie z jego winy.

 

motocykl to pewnie części wie jaki- a jesli nie to prosze samemu sprawdzic;)

 

Najbardziej prawdpodobny czas jego lezenia w szpitalu to szesc tygodni,

 

 

TRZYMAJ SIĘ SZEFIE.

 

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**ole co za ku*wa popie**oleni puszkarze

Pozdrów go ode mnie powiec że pozdrawia go maticzek i życzy zdrowia i dalszego śmigania

 

I przez tego zjebanego puszkarza damian mógł nieprzeżyć

A gdzie leży dokłądnie

 

to dzieci w twoim wieku tak przeklinaja? opanuj troche, przekleństwo jest dobre kiedy uzywane jest od czasu do czasu, dodaje emocji całemu zdaniu ale u ciebie to jest przegięcie

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, na pewno przekaze mu dzis wszystkie pozdrowienia, zreszta mam nadzieje ze sam niedlugo o wlasnych silach bedzie mogl wejsc na forum i sie pokazac;)

 

co do sprawcy wypadku to mamy dziada- nie uciekl. i oczywiscie poniesie odpowiedzialnosc za wypadek i w ogole.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...