Skocz do zawartości

knajpki moto


koronka44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w Gdyni fajna knajpke "Donegal" ma nasz 4umowy kolega dedag :icon_mrgreen:. Furumowicze przesiaduja jeszcze w DELUXsie. Czasem w Melmaku (wtajemniczeni wiedza o co chodzi :biggrin:), raz bylismy w METRO - ale bylismy tam 1 i ostatni raz :D (Andon, badz PTASZYNA powiedza Ci dokladnie dlaczego :D ). Mysle ze wiecej Ci powie na temat knajpek nasz najwiekszy forumowy opij ..................... MIREK :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich naprawdę moto to chyba nie ma, niestety.

Są knajpki, gdzie na ścianie wisi zdjęcie motocykla, albo nawet jest cały motocykl pod podłogą - jak w stacji deluxe (i co z tego, że już go prakltycznie nie widać :bigrazz: ), ale pod pojęciem lokalu motocyklowego mam na myśli miejsce stworzone dla motocyklistów i obsadzane tylko przez motocyklistów... w wawie taką rolę pełni chyba 2oo (nie byłem), w Anglii przesiadywałem trochę w takim lokalu, klimat baaardzo specyficzny :bigrazz: - z tym, że miejsce to było własnością lokalnego klubu i nie było raczej ogólnie dostępne, nawet dla wszystkich motocyklistów. W Sopocie była kiedyś knajpka moto, ale też już od dawna nie istnieje.

 

A, przypomniało mi się, że na terenie stoczni jeden z klubów miał swój lokal, byłem bardzo dawno temu na paradzie z okazji jakiejś większej imprezy, ale teraz nie wiem czy dalej działają i czy i co się tam dzieje.

 

Przydałoby się nam takie coś na pomorzu, ogólnodostępny klub stricte motocyklowy, gdzie nie byłoby rodzin z dziećmi przychodzących na obiadki, ludzi nie związanych z klimatem itp. zwłaszcza, że w okolicy teraz mamy pewnie conajmniej ładnych kilkadziesiąt tysięcy motonitów, a więc całkiem spora potencjalna klientela :icon_twisted:

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, cos typowo motocyklowego.

Cos do popicia i jedzonka, muzyka, może fajne filmy w tle,

raz na jakiś czas forum do pogadania o oczywistych tematach.

Raz na jakis czas jakaś kapela.

Wymiana face to face doświadczeń i nie tylko... Może cykliczny udział jakiegoś superspeca

od motocykli - to dla nowych kandydatów, niech nie kupują niczego w ciemno

i wydadzą kasę w sposób przemyslany.

Oczywiście wystrój i nastrój - to oczywiste.

 

Trzymanko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

typowo motocyklowa knajpa, a raczej zajazd znajduje sie w zelistrzewie kolo pucka. bywaja tam organizowane nawet zloty i koncerty oraz tradycyjne dla tej knajpy wbijanie gwozdzi w pieniek. polecam, klimat jest country.

 

co do stoczni, znajduje sie tam klub 21 http://www.twenty.ones.motormania.pl/index2.htm. ale jak bylem tam rok temu, to sluzyl za magazyn czesci do moto. na temat zadnych imprez nie wiem, bo to raczej moi dalsi koledzy niz blizsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka 3 miasto -tu Śląsk :D A na Dlugiej w Gdańsku znacie zaraz za BRAMĄ,po prawej stronie?... Jest taki KLIMAT ,że aż żaluję ,że nie mogę bywać u WAS częściej. :D ... Czasem to doslownie jak zamknę oczy to tak jakbym tam byla :wink: :banghead:

P.S.

Sorki za byki ,ale moja klawiatura zastrajkowala i nie wybija Ł male :P

P.S 2

Zapraszam na temat Zloty- Rybnik- Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne( autorka Kinga )

lub na Forum Śląskich Motocyklistów -Zloty- "Autosalon & Autoserwis ( autorka Kinga )

 

ZAPRASZAMY !!!!!! Ja też przy OKAZJI

ZAPRASZAM GORĄCO :evil:

http://www.autosalon.mtk.katowice.pl/program.php

 

ORAZ tych co lubią pooglądać

http://www.autosalon.mtk.katowice.pl/imprezy.php

 

Oferuję WEJŚCIÓWKI dla Uczestników Parady ,ważne przez CAŁE Targi

 

co do noclegu następna PROPOZYCJA

http://www.forum.swiatmotocykli.info/viewtopic.php?t=4858

Edytowane przez Kinga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w Mysle ze wiecej Ci powie na temat knajpek nasz ..................... MIREK :P

 

lechu chyba chciales napisac cos w ten desen nie ?? kurde dopiero teraz trafilem na temat...

czekaj czekaj.. jak tylko dokonam zakupu wiosna to cie rozjade na tym twoim enduro !! ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...