Skocz do zawartości

Endurowcy z 3miasta i okolic


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czuje sie jak bym pisal ogloszenie do bravo:D

 

ale do rzeczy, szukam chetnych na wypady enduro na kaszubach i nietylko, jest ktos chetny?

jesli tak to na PW albo GG

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze sie tak wtrace ale masz od tego specjalny dzial ( zloty itp ) tam jest napewno jakis temat o tym

pozdro

masz zupelna racje, ale moj post lezy tam bez odpowiedzi juz kilka tyg, dlatego postanowilem udezyc tutaj, mam nadzieje ze sluzby pozadkowe nie wywala tego postu za co juz z gory dziekuje :)

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

...zaglądaj na moto3miasto(forum) lub motox(forum)....tam najczęściej ludzie z okolic trójmiasta się ustawiają.

A poza tym ...to do Szymbarka kroi się wypad w niedzielę tj.:16.09.br.

Pozdro

 

no zagladam, ale narazie nie wiem jak bedzie z wolnym czasem, rozumiem ze ten wypad w niedziele jest endurowy?:biggrin: mysle ze bedzie szansa zebym sie przylaczyl jesli oczywiscie widzice dominatora w szeregu bo neichcial bym psuc zabawy kolega na lekich sprzetach :lalag: Odezwij sie do mnie na gg jak mzoesz to sie zgadamy

 

dzieki i pozdro!

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie do mnie na gg jak mzoesz to sie zgadamy

 

...sorrki..gg nie używam.... ;) ...a w niedzielę to wybierają się 'kloce' (TTR'ki,KLR i chyba KLEkot ... może dołączy się XR'ka)....ja raczej się nie zabiorę (za lekki jestem 250-2T :wink: )

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Adam na Transalpie, i ja na XTZ 750, plus nowy kolega na Africe 650 (z pierwszej serii, z małym silnikiem), jest Africa 750 plus WR400, jest DR-Z400, kilka LC4, kilka EXC 450-520. Z tego względu ze ja w większości latam w powszednie dni tygodnia, to raczej latam solo, ale od kilku tygodni umawiamy się telefonicznie z Adamem i Madejem, i z Marcinem od DR-Z na małe zbiorowe rżniątko, ale coś nam terminy nie zgrywają się, i rżnę sztukę solo. Wczoraj-700 km, niestety tylko szosa, sprawy zawodowe. Ale od czasu do czasu wjeżdżam w teren Tenerą. Rzuciłem extrem a`la LC4 i Husqvarna 2T 250 na rzecz uniwersalności, ale jak mówię-tereny do offroadu mamy tak piękne że nie sposób z tego nie skorzystać.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Adam na Transalpie, i ja na XTZ 750, plus nowy kolega na Africe 650 (z pierwszej serii, z małym silnikiem), jest Africa 750 plus WR400, jest DR-Z400, kilka LC4, kilka EXC 450-520. Z tego względu ze ja w większości latam w powszednie dni tygodnia, to raczej latam solo, ale od kilku tygodni umawiamy się telefonicznie z Adamem i Madejem, i z Marcinem od DR-Z na małe zbiorowe rżniątko, ale coś nam terminy nie zgrywają się, i rżnę sztukę solo. Wczoraj-700 km, niestety tylko szosa, sprawy zawodowe. Ale od czasu do czasu wjeżdżam w teren Tenerą. Rzuciłem extrem a`la LC4 i Husqvarna 2T 250 na rzecz uniwersalności, ale jak mówię-tereny do offroadu mamy tak piękne że nie sposób z tego nie skorzystać.

 

jarku to jak bedziecie cos organizowac to daj mi znac jak mozesz, bede bardzo wdzieczny, moj nr masz bo dzwonilem dzis do ciebie :icon_question:

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarku to jak bedziecie cos organizowac to daj mi znac jak mozesz, bede bardzo wdzieczny, moj nr masz bo dzwonilem dzis do ciebie :biggrin:

Ok. :crossy:

Prędzej dzwoń do Madeja, on robi weekendowe ustawki.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...