Skocz do zawartości

mam i nie mam iskry w MTX


Loook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki maly a moe i duzy problem a mianowicie nie mam iskry w hondzie mtx80??jak motorek chwile postoi a ja go kopne to przez 2 moze 3 kopniecia na swiecy pojawia sie taka iskra ze konia by zabila a pozniej niestety znika...kupilen nowa swiece kabel wysokiego napiecia i fajke ale dalej mi ta iskra znika i jej nie mam!!wie ktos co to moze byc??pomozcie bo ja nie mam pojecia co to takiego... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLSNIE NIE WIADOMO CO TO!!bylem z ni9m u elektryka i sprawdzalismy wszystko ale nie moglismy dojsc co to...podejrzewamy ze to modul ale na 100% nie jeschetnie kupietem pewny i pytam sie co wy na to??

a mozema ktos na sprzed modul do tego motorka??chetnie kupie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdż wszystkie kable, masy itp, moduł to raczej albo jest sprawny albo spalony i wogle nie działa,

 

 

niekoniecznie.

 

ja obstawiam ze to modul zaplonowy. jak nie ma iskry to uderz go lekko- powinna powrocic. tak czy siak modul raczej do wywalenia. a dostac modul do tegho modelu to bedzie nie lada problem. mozesz kombinowac z modulem od mbxa i mb80 bo to dokladnie to samo.

 

ale sprawdz tez polaczenia z masa.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mowicie ze to modul??zebym tylko nie kupil niepotrzebnie go...kable juz sprawdzalem i niestety nic nie znalazlem...wszystko z nimi jest ok!!ciekawe co z tego wyniknie jak kupie ten modul...ale dzieki za pomoc pozdrawiam !!jesli cos jeszcze wam sie przypomnie co to moze byc to napiszcie bo mam z nim nie lada problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pukam czy nie pukam to nic nie daje!!po prostu jak mi motorek postoi i go 2 razy kopne to bede mial ta iskre ale pozniej niestety ginie i juz jej nie ma...a moze ma ktos modul do tego motorku ja jednak bym kupil ta czesc!!napiszcie czy posiadacie madul do mtxa 80!!506461539 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...