Skocz do zawartości

Pogubiłem się.


Rekomendowane odpowiedzi

Po wyjeżdżeniu 6 godzin na ybr 125, stwierdzam jednak, że ta moc bardzo szybko się nudzi.

 

Dziwi mnie, ze nie stwierdziles tego juz po trzech godzinach :) Wiesz do krecenia 8 - mek i 2 Km moze byc juz za duzo :crossy:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, żebyś tylko nie doszedł zbyt szybko do wniosku, że 100KM będzie ok...

jsz

Nie no, bez przesady.

 

 

 

Dziwi mnie, ze nie stwierdziles tego juz po trzech godzinach :crossy: Wiesz do krecenia 8 - mek i 2 Km moze byc juz za duzo :crossy:

 

:crossy:

Od ósemek, to kręci mi się już w głowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege z miasta :)

 

widze, że masz w miare poukładane w głowie więc coś 350-500 bedzie chyba odpowiednie, spalanie na poziomie 5-6 litrów chyba nie jest zbyt wysokie?

 

powiedz, ile kasy chcesz przeznaczyć na motocykl?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjeżdżeniu 6 godzin na ybr 125, stwierdzam jednak, że ta moc bardzo szybko się nudzi.

 

Dlatego weź coś większego. Jeśli podoba ci sie ta bmw i masz na tyle kasy to na twoim miejscu celowałbym właśnie w taki sprzęt. Sam zaczynałem od hondy xl600r, wcześniej nie siedziałem nawet na motorynce, a poradziłem sobie z nią dość szybko. Wszyscy doradzają tu na pierwszy sprzęt jakieś 500 (gs, cb, itp.), a te 600-650 enduro mają moc porównywalną właśnie z nimi. Ktoś wyżej wspomniał o wzroście i tutaj faktycznie może być problem. Jeśli nie masz tych 180cm to wysoko umieszczony środek ciężkości w sprzętach enduro będzie sprawiał spore problemy podczas manewrów na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz tych 180cm to wysoko umieszczony środek ciężkości w sprzętach enduro będzie sprawiał spore problemy podczas manewrów na postoju.

 

W zaleznosci od enduro mozna by sie czesciowo z tym zgodzic. W przypadku lekkiego enduro to raczej masz uproszczowa sprawe.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się też Honda XL 350, Yamaha XT 350 i Suzuki DR 350. (ze względu na pojemność i cenę)

Któryś by się chyba sprawdził w jeździe po mieście? I czy na tego typu motorach bezproblemowo jeździ się we dwie osoby?

 

A tak poza tym... Są może jakieś podobne motory do BMW GS650 i 650 Dakar, ale z mniejszą pojemnością? ;>

Edytowane przez maciejj.maciejj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...