Skocz do zawartości

Czy to jest smieszne ??


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty sobie chyba zartujesz ze sie nie zgadzasz ze kask Shoei,Nolan czy AGV sa na tej samej polce co Tiger ,Tornado czy inne cudo na kiju.Ja chce zyc a nie oszczedzac na swojim zyciu.Zycie jest bezcenne a nie pare złotych wiecej wydanych na kask z prawdziwego zdazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zastanawiające, bo mój drugi kask to też Dragon (ale nie ja w nim jeżdże) i przxy głupim uderzeniu o grubą gałąź cały popękał, gdy np. moim Lazerkiem "zachaczyłem" o słupek metalowy od furtki i jedynie widać miejsce w którym farba "się poddała"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie o to mi chodzi o czym Mat mowisz wystarczy spojrzec na odlewy czaszy kasku za 60 zł nadaja sie do szlifowania a nie mowie o wkladzie ktory mojemu kumplowi po 3 zalozeniu wyszedl caly razem z glowa.Kupiłem AGV i naszczescie jeszcze nie wyprobowałem go czy spelnia swoja role ochronna.Najlepiej niech kazdy jezdzi w tym czym uwaza ze jest dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej to po prostu jezdzic tak aby nie bylo wypadkow bo jak masz sie zabic to nawet w najlepszym kasku za 1500 zlotych sie zabijesz! po prostu trzeba ostroznie jezdzic no ale w razie czego to dobra przykrywka glowy to jest podstawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redas masz racje ale lepszeto niz nic. Te tanie kaski sa tylko dla picu i nic innego i według mnie nieda sie w nich jezdzic a miałem okazje pare razy ale w poruwnaniu do mojago kasku to wygladaja jak z przed wojny i sa gowno warte :D (oczywiscie nikogo nieurazajac bo kazdy jezdzi w takim kasku jakim ma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeżdzę do sklepu swoim Komarkiem. Może i wyglądam na nim śmiesznie bo ułomek nie jestem, ale wali mnie to. Naważniejsze, że mam radochę z jazdy i to wcale nie mniejszą niż na dużym moto. A kiedyś pojadę sobie owym Komarkiem gdzieś w dalszą podróż. Już mi to świta w główce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie natomiast ostanio miasto zalala wielka fala wszelakiego rodzaju jawek komarkow, ogaro itp. i wiadomo - wiekszosc ludzi to ludzie mlodzi ale nie wszyscy ! od dawna znana posatacia w miescie jest dziadzius (ok. 75 lat) pomykajacy na jawie 20. to nie wszystko - moj sasiad, starszy gosc jezdzi do pracy simsonem (czy zima czy lato - zawsze). osatnio tez chrakterystyczna postacia jest gosc, ktory jezdzi simsonem w kasku robotniczym - simson ma 2 pary amortyzatorow z tylu ! ! ! ludzi raczje to nie smieszy ... malo tego - po miescie pomyka na simsonie, sprzedwac cos na targu, starsze malzenstwo.

moze jakis drech cos powie glupiego czasem ale ogolnie dla mnie jest to zupelnie normlane zjawisko - dla przecietnych mieszczuchow mysle ze tez. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...