Skocz do zawartości

Zawody SM 16 września


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka!

no ja rowniez wczoraj bylem troche pózniej ale co najlepsze widziałem :wink: czyli weterani i final supermoto aż miło popatrzeć na tych chłopaków jak daja konkretnie rade :clap: jakos mało znajomych uzedowało w tych godzinach kiedy ja byłem a liczyłem ze zagorzali miłosnicy lubelskiego toru beda od początku do końca i będą sie bacznie przygladali żeby coś podpatrzec i wprowadzić w życie :clap: bardzo fajna imprezka potem sie roazpogodziło i żaluje ze nie mogłem polecieć z chlopakami do puław no ale nadrobimy bo lato chyba wraca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Interesują mnie szczególnie zdjęcia z wyscigów motocykli zabytkowych.

Chciałbym zaapelować w imieniu organizatorów Super-Veteran o udostępnienie fotek w celu zamieszczenia

na stronie www.rajdlubelski.pl

Jesli ktos robił fotki, ma jakieś fajne ujęcia, to proszę o przesłanie na maila [email protected]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Interesują mnie szczególnie zdjęcia z wyscigów motocykli zabytkowych.

Chciałbym zaapelować w imieniu organizatorów Super-Veteran o udostępnienie fotek w celu zamieszczenia

na stronie www.rajdlubelski.pl

Jesli ktos robił fotki, ma jakieś fajne ujęcia, to proszę o przesłanie na maila [email protected]

 

pozdrawiam

Nie wiem czy stąd ktoś się poświęcał pstrykaniu ale na pewno tutaj znajdziesz fotografów:

http://supermoto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=1067

Sądzę, że nie tylko supermoto im wchodziło w obiektyw...

 

siemka!

no ja rowniez wczoraj bylem troche pózniej ale co najlepsze widziałem :icon_biggrin: czyli weterani i final supermoto aż miło popatrzeć na tych chłopaków jak daja konkretnie rade :clap: jakos mało znajomych uzedowało w tych godzinach kiedy ja byłem a liczyłem ze zagorzali miłosnicy lubelskiego toru beda od początku do końca i będą sie bacznie przygladali żeby coś podpatrzec i wprowadzić w życie :wink: bardzo fajna imprezka potem sie roazpogodziło i żaluje ze nie mogłem polecieć z chlopakami do puław no ale nadrobimy bo lato chyba wraca :clap:

Ty tu nie docinaj ;) Byli od początku (prawie), mieli być na koniec ale jak się okazało organizatorzy poszli na skróty, połączyli kategorie i misterny plan poszedł się... no gdzieś w krzaki :) Zresztą zagrywka chyba niezgodna z regulaminem wyścigów...

A dziać się coś dzieje, jutro o 16-tej będzie wiadomo co konkretnie:

http://forum.motocyklistow.pl/Spotkanie-na-torze-t81725.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...