Skocz do zawartości

Hydrauliczne sprzęgło


MłodyWilk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki przebieg ma sprzęt? Bo być może poprzedni jeździec przypalił sprzęgło i założył mocniejsze sprężyny z nadzieją że mu to pomoże. Skoro płyn zalałeś nowy i udało Ci się odpowietrzyć to jedynie pozostaje zajrzeć do kosza sprzęgła. Może gość startował na 1/4 mili i też coś tam powymyślał za udoskonalenia. A próbowałeś popompować klamką z 10 razy na postoju i następnie spróbować ruszyć?

 

1/4 mili :crossy: No raczej nie wydaje mi się :buttrock: Ona nawet sportowych wydechów nie miała, zwykły filtr powietrza(nie rzaden K&N). Jedynie co miała nieorginalne to turystyczną szybę, ale i tak dał mi do niej orginała :clap: Przebieg przy kupnie - 27kkm(teraz już 31kkm)

 

W rzadne twardsze spręzyny nie chce mi sie wierzyć... jedynie co, to poprostu trzeba je wymienic na nowe...

 

Najbardziej chyba obstawałbym przy wersji musieli - wyciągnać tarcze i je namoczyć, a przy okazji sparwdzi sie ich stan jak i tych sprężyn...

 

Ponoc w Busach przy takiej mocy sprzęgło nie jest dośc trwałym elementem :flesje: Także być może sznowny niemic je przysmalił, chociaż naparwde wyglądał na barzdo spokojnego :flesje:

 

Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj problem tkwi w plynie , nigdy do sprzegiel hydraulicznych nie leje sie plynu hamulcowego dot-4 tylko specjalny olej mineralny ewentualnie jak nie mozesz takiego dostac zalej je olejem do amortyzatorow 10w mineralny !!!

 

 

A ja sie z nim zgodze do kazdego sprzegla firmy magura leje sie olej mineralny a nie dot-4 , ale jesli na zbiorniczku jest dot-4 to widocznie tak musi byc

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z nim zgodze do kazdego sprzegla firmy magura leje sie olej mineralny a nie dot-4 , ale jesli na zbiorniczku jest dot-4 to widocznie tak musi byc

pozdro

 

 

tylko do magury , w suzi jest normalna pompa hamulcowa do sterowania wysprzęglikiem , tylko lewostronna

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...