Skocz do zawartości

MZ ETZ 150E vs CeZeT Cz350


novy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak pewnie kazdy wie ujezdzam MZ EtZ 150e - 90' i ok 21000km Tak sie zastanawiam czy nie zamienic jej na CZ350 rocznik 84 przebieg 6000 !!!! malo uzywana bo juz ja widzialem kolanka chromowane - (tylko szkoda ze nie ma obrotomierza :P i boli mnie troche instalacja 6V ale nie wiem jak sie ona w tym motoycklu sprawuje - ale mam doswiadczenie z MZ ts150 gdzie instalacja 6 nie jest tym czym u mnie 12 brak pradu niekiedy na klakson i kierunki - a jak to jest w CZ ?? ) gosc nie jezdzil nia juz dlugo cena jest ok 1000 ale mysle ze na 800 zjade Jutro ide zobaczyc jak ona chodzi I jeszcze pare detali Co byscie zrobili na moim miejscu Sprzedac MZ bo aktualnie ja skladam i sie zastanawiam co robic Wlasnie ide do kumpla dalej ja skladac i malowac rama juz pomalowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zamieniał

 

Też mam 150 i jest to pierwszy motocykl którym zacząłem jeździź normalnie, tzn. przychodze do garażu odpalami jade =>> tym bardziej że był to trup który jeździł pomimo swojego stanu jeździł, więc jak yaki teup jeździł to po remonce będzie to bezawaryjny motocykl, kolega ma CZ 350 i Jawe 350 i nie zamienił bym mojej ETKI na żaden z tych motocykli

 

Decyzja należy do Ciebie, ale żebyś nie żałował

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wczoraj jak sie kladlem spac po lekturze sm doszedlem do wniosku tak jak Pipcyk mowisz te hamulce nie chce sie uwsteczniac z tarczy na bęben a poza tym jak mam kupowac rok 84 to moge juz kupic jakiegos japonca dolozyc z 1000- 2000tys do tego za ile sprzedzam mz o ile ja sprzedam Jutro musze kupic nowe pierscienie silnik juz jest zlozony obylo sie bez szlifa i bez wymiany skrzyni biegow A sprzedawca mnei wk**wil bo bylem u niego i go nie bylo dwa razy jezdzilismy a sie umawialismy Jeszcze rozwazam kupno MZ ETZ 251 po prostu brakuje juz mi mocy w 150tce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...