Skocz do zawartości

Przesiadka


 Udostępnij

Motor  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. co będzie dla mnie lepsze

    • Yamaha wr 250
      7
    • Yamaha yz 250
      2
    • Yamaha wr 426f
      13
    • Yamaha yz 426f
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam moją yz już ponad rok, jeżdżę 98,5% las bardzo rzadko wpadam na tor....jako, że to pojemność 125 to w lesie czasami braknie mocy przy podjazdach dlatego zamierzam kupić albo jakąś 250 np. yamaha yz 250 albo yamaha wr 250, ale też myślałem trochę o pojemności 400+ np yamaha wr 426f bo wydaje mi się że yz 426f jest trochę droższa w utrzymaniu co mi polecacie. Dziekuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze do endurowania bedzie lepszy 4-suw ;) czeste podjazdy to zarazem czeste redukcje w 2T a tak w 4T jedziesz sobie ladnie Ci ciagnie od dolu i nie musisz redukowac :) Sam mam 2T fakt ale nie narzekam na dol bo to nawet spora pojemnosc jak na 2T ale mimo wszystko uwazam ze 4T bedzie lepszym rozwiazaniem ;) Zreszta niech sie tez wypowiedza inni bo to tylko moje zdanie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom na większej pojemność łatwiej się jeździ ale można czasem przeholować z gazem .

napewno złapie cię ździwko że w 4t często będziesz korzystał z 1/8 obrotu manetki tam gdzie setę prawie do oporu kręciłeś :icon_razz:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze były podobne pytania ale jak sie ma różnica utrzymania 250 2t a wr 426f ?

 

z tego co wiem....to 250 aż takich częstych remontów niema, aczkolwiek te 2 tys można wydać jak nie lepiej, a w 426 częste wymiany olejów, regulacja zaworów, filtry (zresztą tak jak w 250) itd....ale nie wiem do końca jak duże są te różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...