Skocz do zawartości

jaka predkosc osiagnie full cross??


Gość kamis-a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mój RM 250 z 1983 roku był strasznie mocny ( z gazu na gume) i na 2 biegu miął już ponad 100 a max to ok 160km/h - i to jest prawda...

Zalamac sie mozna jak sie czyta takie rzeczy :icon_rolleyes:

 

Ogolnie crossy leca kolo 100 Mysle ze wiecej nie powinny no bo po co ? Tu chodzi o moc i o przyspieszenie a nie o v-max wiec spokojnie mozesz powiedziec rodzicom ze jest wolny no bo jest :buttrock: bo co to za frajda trzymac go na ostatnim biegu na full obrotach zeby lecial te 100 km/h :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idżccie sie zjeby je**ć...

 

1. Pisz w zrozumiałym języku.

2. Nie używaj wulgaryzmów.

3. Trochę kultury.

4. Widać dużo twoich postów, ale niestety idziesz na ilość, bo jakości tam nie ma żadnej!

5. Nie znasz się, to bądź tak miły i uprzejmy - nie wypowiadaj się.

6. Ban dla tego "kolegi"

 

Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ide na ilość?? kto tu na ilosć idzie?? zobacz sobie inne moje posty!! a nie gadasz głupoty... i kto tu gada farmazony?? NIEDOWIARY!!!! nie wiecie to nie gadajcie!! tyle leciał i już!!!\

PS: głupi to ty jesteś YADT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ przystopuj troche stunter !! Bana powinni CI do*ebac bez wahania !! Widziałem kilka Twoich wypowiedzi i wszystkie są bez sensu !! przed chwila czytałem ze chcesz plastika to co Cie crossowka interesuje ?? BYły własciciel mojej YZ426F mowił ze idzie 140 mi szkoda sprzeta katowac na max obrotach na prostej wiec nie sprawdzałem :) Mysle ze optymalna predkosc to 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

załamać się można chłopaki.

 

To forum miało kiedyś poziomo, ale osoby typu "Super SPAMER piter" sprawiły że mamy tu burdel.

Ja osobiście najchętniej od razu dałbym Ci bana, ale to już nie moja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...