Skocz do zawartości

Uważajcie na niego!


daroq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz gdzieś jeszcze zdjęcie tej blachy to podeśli mi, jestem tam zarejstrowany to podmienie :flesje: A teraz też masz jakąś?

Ogólnie jak kiedyś złapaliście jakąś blaszke to będę bardzo zadowolony jak mi ją wyślecie.

[email protected]

chcesz to jak będę widział w Legnicy lub gdzie indziej takie blachy to zrobić ci zdjęcie ale tel kom więc nie za dobrej jakości??

 

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem "funkcjonariuszem pożytku publicznego" i jakby się to wydało to bym wyleciał... A jeszcze tylko 7 latek do wcześniejszej emerytury :biggrin: Poza tym to 300 km ode mnie. Ale jakbyś miał namiary to na PW :(

Zawsze można coś wykombinować w długie zimowe wieczory...

Ta znaleść go i wyrwać lusterka i poprzebijać opony i rozwalić fele chyba więcej by zapłacił niż ty za tłumik :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to jak będę widział w Legnicy lub gdzie indziej takie blachy to zrobić ci zdjęcie ale tel kom więc nie za dobrej jakości??

 

Pozdrawiam Paweł

Jeżeli tylko będzie widać blache to bardzo poprosze :biggrin: Dzięki z góry wszystkim którzy coś mi podeślą :notworthy:

Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj gość Cintkiem zmienił pas prosto na mnie.. Ja po hamplach.. wyprzedzam gościa a ten mi grozi palcem(stary palant)... A to dziala na mnie jak płachta na byka.. Mało tego, że jego wina to jeszcze mi dymi... Wjechalem przed niego i tak sobie hamuje a ten klakson i jedzie na nim... nerwy mi pusciły i przed samym przystankiem gdzie było z 30 osób zatrzymałem sie zsiadłem z moto i do niego cisne ... ten w pierwszym odruchu otwiera drzwi,,,, zaraz zamyka i uchyla szybe(hehe) .. cos tak siepał ze ma świadków... POwiedziałem mu tylo co o nim myśle i sobie ładnie odjechałem... Takich to bym pozabijał ...

... chyba mam za duzo stresu w zyciu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było odjechć kawałek do tyłu na tylnie i nogą lusterko zwalić

Tak, żeby ci się noga zaklinowała... Wtedy masz 5% na przeżycie. Więc lepiej zrobić sobie wzdłuż laga nadadkę na niedługi kijek. Widziałem coś takiego na przejściu u ukraińca w bandicie :( Ale to już dla prawdziwych ulicznych wojowników

Edytowane przez daroq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam w naszej stolycy mimo ze duzo jezdze autem im kazdy wie jak sie tu jezdzi, to podczas jazdy na moto zawsze spotykam sie z uprzejmoscia ze strony kierowcow puszek. pamietam jak byl zaj deszcz i dopadło mnie na srodku torunskiej to sami jechali 20 na godz i mnie wszyscy puszczali, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka... chociaz czasami jakies lustereczko :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...