Skocz do zawartości

VTX1800 czy XV1600 Wild Star


krzyk66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CBR 1000 czy Gold wing ? :icon_razz:

mysle ze wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazuja honde, zwlaszcza ze miales vulcana i po przesiadce na wildka nie poczujesz jakiejs wielkiej roznicy

a honda to juz inna bajka

 

uuu widze ze sie spoznilem i nie doczytalem

no coz gratuluje :biggrin:

chociaz ja bym kupil honde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich.

 

Przejrzałem forum (no może nie każdy post :P ) i chyba nie ma podobnego tematu. Przynajmniej ja nie znalazłem. Jeśli jest to sory :D

 

Proszę o Wasze opinie na temat czy lepiej wybrać i kupić Vtx 1800 R czy może Wild/Road Stara. Na moto śmigam od 2 sezonów, najpierw na Intruzie 800, obecnie na Vn 800 w Classicu. Kiedyś dawno temu była jakaś ETZta :D

 

Co do ww maszyn to od zawsze ślinka mi ciekła na Wildka i w zasadzie jeszcze miesiąc temu, gdybym sprzedał wcześniej mojego Vulcana, szukałbym tylko Yamahay. Jednak na rozpoczęciu sezonu w Częstochowie przyjrzałem się uważniej Vtxowi i .... :D no jest to kawał słusznej maszyny.

 

Tak więc pomijając kwestię wyglądu ku której z tych maszyn byście się skłaniali? Czy w kierunku gaźnikowej Yamahy czy Hondy na wtrysku.

 

Jednorazowo szarpnąć się z kasą i kupić wymarzone moto to jedno a drugie to potem lać do baku, serwisować itd, itd.

 

Za wszystkie spostrzeżenia, uwagi i opinie z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem obydwa na jednym zlocie i bardziej dzika gwiazda mi do gutu przypadła.Nie wiem czemu ale wygląda tak bardziej przyjaźnie.Wtrysk ma zaletę tą że nic z nim nie musisz robić.....aż nie zaczniesz się bawić w przeróbki.Wymiana filtra powietrza na wysokoprzepływowy czy też montaż akcesoryjnych wydechów często łączy się z konieczną zmianą map wtrysku, bo ecu nie zawsze je dostosuje tak jak trzeba,a to wiąże się z drogim zabiegiem kupna power commandera lub oddania do mechanika.Gaźnik ma tą wadę że musisz go czyścić i dbać o niego, regulować, ale za to regulacja łatwiejsza i tańsza jak chcesz do mechaniora oddać.Na stronę vtxa napewno przemawia kardan który jest trwalszy od paska w wildku,ale pasek też nie jest zły.Ja bym wziął wildka bo przypadł mi bardziej do gustu.Na temat serwisu i prowadzenia się nie wypowiem z wiadomych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...