Skocz do zawartości

Honda Rebel 125


krzysiek5680
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

czy ktoś z was ma(miał) hondę rebel 125??

chciałbym sie dowiedzieć wszystkiego o tym motorze.

np. jak się nim jeździ, jak się sprawuje na długich trasach, jaka jest prędkość max. i przelotowa itp.

za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 to rebel jest jednym z brzydszych motorów swojej klasy, sam nad nim myślałem i wybrałem virago 125 (juz sprzedana), ale opisujemy:

*motor jak na 125 w 4 t i chopper dość mocny za sprawą swojej rzędówki i 2 cylków.

*prędkosć to ok 100-110

*wygląd nie każdemu się podoba

*rebel często się spotyka zejechane (ja oglądąłem 2 i miąły do wymiany tłoki bo mocno stukały i kopcił) zwracaj uwage na to czy kopci i czy nie stuka

*motorek dość wygodny ale mały...

 

Masz jakąś upatrzoną?? jak tak to daj linka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

Też myślałem na początku nad rebelką, lecz ostatecznym wyborem była szadołka 125. Z motorka jestem bardziej niż zadowolony.

 

Może jesteś zainteresowany kupnem?:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Gilere 125 i tez jestem zadowolonu to cruiser i fajnie sie jeździ i chyba bije wasze propozycje w prędkości ma szerokiego lacia z tyłu i sobie doskonale radzi,ma moc bo jak strzeliłem ze sprzęgła to poszedł na koło ale raczej tego nie stosuje,spalanie małe i silniki z hondy miały te motory rocznik 99 fajne moto :P

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ta gilera wyciąga??

a ile ta gilera wyciąga??

 

na takie - i tego typu - pytania, nawet kilka razy z rzędu, najlepiej odpowiada:

http://www.bikez.com/motorcycles/gilera_coguar_125_2002.php

:icon_biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gilery miały tę słabość że mają wlot do filt5ra powietrza przy kole i koło zasyfia filtr ja mam włożony stośkowy i gilera ciągnie spokojnie 110 a z dobrej górki 120 a te dane są serwisowe zawsze zaniżane gilerka dobry motocykl

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

shadow kumplowi raz poszedł 140 (z górki co prawda:p), a ponad 120 ciągnie bez większego problemu.

 

tak szczerze mówiąc, to licytacja "która szybciej pójdzie" w tak niskiej klasie pojemnościowej jest co najmniej...

dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam mam pytanie bo znajomy ma Honde Rebel 125 i chce wybebeszyc wydechy i nie wiem zabardzo jak bo mialem Virago 535 to wystarczylo ponawiercac na okolo i poprzecinac i wychodzila taka rura ze srodka i juz ladnie chodzil:) TAk samo z moim obecnym moto czyli VN800 classic zrobiłem;) A nie wiem czy tak samo jest w Rebelce dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam Rebelke i jestem z niej zadowolony. Max prędkości to jakieś 110 ale to zależy czy lejesz 98 czy 95 i czy filtry masz powymieniane olej itd. Jak kupujesz motor i jest on wolny to radze powymieniać olej i filtry no i ten napęd(sam nie wymieniłem) Koszt napędu to okolo 220 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...