Skocz do zawartości

FZR 600 Bierze olej !! 1L na 1000km !! Co robić ?


gutek_rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W skrzyni nie wymieniasz jednej zebatki, tylko 2 + wodzik ( + prowadnik wodzikow jak nie masz szczescia ).

Lub cala skrzynie uzywke, co jest duzo tansze ale bez gwarancji czy 2 nie wypada...

 

 

kupując skrzynie można przecież widzieć czy skrzynia nadaje się do jazdy czy też nie. Nie długo będą większe takie targi może tam coś wypaczę a jak nie to allegro do szczegółolwych oględzinach zdjęć :icon_razz: Jeżeli dogadam się z gościem na dobrą cenę to wezmę.

 

 

Jak obliczyłeś że OC będziesz płacił 1000zł? ja za fzr bez zniżek w PZU 220zł

 

Nie wiem jakoś mi tak z obliczeń wyszło że tyle będę musiał płacić. I po rozmowie ze znajomym który przy motorach bawi się już X czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest kompletny motocykl to 2k to nie jest dużo. Sama skrzynia to jeden z wielu możliwych wydatków które mogą Cię czekać więc nie patrz tylko na skrzynie. 0,5litra w tym motocyklu to standard i tym się nie przejmuje, wręcz nie wierzę że to jest tylko 0,5l podejrzewam że jest to optymistyczna wersja sprzedającego a spalanie oleju będzie dwa- trzy razy większe:) Jeśli chodzi o drugi bieg, to jest bolączka tych motocykli, nawet jak kupisz motocykl inny ze sprawną skrzynią to już za miesiąc możesz mieć to samo. Nie widzę motocykla więc Ci nie powiem bierz, albo nie. Nie wykluczałbym po prostu tego motocykla, bo może jeszcze coś z niego by było.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia. Coś by z niego było jak ziomek lubi się babrać w mechanice na wyższym level`u i ma zbędną kasę w kieszeni. Za całą skrzynię licz kilka stówek, do GSX-R chodzą nawet po 700-800zł za komplet, a też mają bolączkę z 2 biegiem. Nie wiem ile do FZR. Znajomek zeszłego roku zabił się na FZR, może jeszcze rodzina ma ten wrak, popytam jakbyś chciał części jakieś.

 

Ogólnie to więcej niż 2k nie warto dawać za takiego rumpla, pod warunkiem że jest kompletny, nie jest krzywy, wszystkie plastiki są OK. A ile w niego włożysz to już inna bajka. Pierścienie, uszczelniacze, uszczelka pod głowicę (100-200pln),skrzynia,o-ringi, jakieś pieprzoty, regulacje, olej, filtry, płyny itd. Za całą sumkę możesz kupić zdrowe, jeżdżące moto. Przemyśl dobrze tą sprawę, japonia nie lubi dróg na skróty i jak chcesz zaoszczędzić na naprawie to zapłacisz 3 razy więcej za wszystko albo wcale nie będziesz jeździł.

 

A na oko skrzyni też nie ocenisz tak na 100%. Niby ładnie i zdrowo wygląda, poskładasz i okaże się kupa.

 

Jeśli poskładasz i coś będzie nie tak, oddasz do serwisu to wiedz że mechanik skasuje sporą sumkę za to że sam grzebałeś, coś pomieszałeś a On musi z tym walczyć teraz.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...