Skocz do zawartości

Zlot w Radzyniu


Beti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest mały parking więc tak się tylko zastanawiam jeśli ma tam aż tyyyle moturuuuf to jak chcecie sie pomieścić?

 

 

Tu chyba chodzi o najdluzsza parade motocyklowa pod wzgledem km. Z tego co wiem i co pamietam ze wczesniejszych lat, to ta parada trwa jakies 1,5 - 2 h. Po prostu jest to dwuznaczne stwierdzenie. Ale chodzi na pewno o dlugosc trasy :banghead:

 

A jesli chodzi o pomieszczenie sie....jakos nie bylo nigdy z tym problemow.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką drogą podąży ta parada? Może dam radę wpaść choćby na oczko i zrobić z Jędrusiem mały pokaz w okolicy MC'a :)

Witam. Trase parady ustalono następująco: jeśli pogoda dopisze to ruszamy przez osieczne, w razie deszczu walimy odrazu na wschowe. więc do zobaczenia w sobote. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam kochani!!!!

mam male zaleglosci w forum,ale od dzisiaj postaram sie troszke nadrobic!!

razem z kamcia i druga parka(jeszcze nie znacie) mamy zarezerwowany domek dwupokojowy,gdzie w kazdym pokoju stoja dwa lozka.wiec jak sobie przypomne ostatni rok i chrapanie radzia......to niestety chalupa sie nie dziele.

ale nie wymyslajcie ,nocka kosztuje 25 lub gora 30 zł.....to chyba jest do przelkniecia,co nie?????

pozatym i tak impra jest poza domkami...tam tylko bedziemy spac,wiec nie ma co sie jakos wielce przejmowac z kim byc.

najwazniejszy jest klimat ktory stworzymy pod gołym niebem....ale jak sobie przypomne ostatni radzyn to wiem ze bedzie WYSMIENICIE!!!!!!!!!

dozobaczenia przed 13 na mcshiecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...