Skocz do zawartości

Sprzedałem ZX9 - przemyślenia


Rekomendowane odpowiedzi

.

Redsie, przestałam zwracać uwagę na typ motocykla. Ważne by był to motocykl!!! Sama jeszcze nie wiem jaki będę miała. Mnie się wszystkie podobają! :lol:

 

 

 

To moze chcesz kupic odemnie Kawasaki EN500?

ładnie utrzymany i spoko sprzęt.Chłopaki z forum znaja....

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Redsie, przestałam zwracać uwagę na typ motocykla. Ważne by był to motocykl!!! Sama jeszcze nie wiem jaki będę miała. Mnie się wszystkie podobają! :lol:

 

 

 

To moze chcesz kupic odemnie Kawasaki EN500?

ładnie utrzymany i spoko sprzęt.Chłopaki z forum znaja....

 

Spoko, napisz mi na emajla wszystkie dane i cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bys chciał wiedziec o tej hondzie ??/ W skrócie to :jest własności mojego brata który jest znany tez jako Pan Starszy :lol: osobisci esprowadził motocykl z Niemiec - kto był w Bolesławcu to widział jak wyglada XX - kolor bordowy przebieg około 18 tys - pierwsza rejstracja w niemczech w 2000 roku - jak bys był zainteresowany kupnem to daj znac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bys chciał wiedziec o tej hondzie ??/ W skrócie  to :jest własności mojego brata który jest  znany tez jako Pan Starszy :lol: osobisci esprowadził motocykl z Niemiec  - kto był w Bolesławcu to widział jak wyglada XX - kolor bordowy przebieg około 18 tys - pierwsza rejstracja w niemczech w 2000 roku - jak bys był zainteresowany kupnem to daj znac .

 

Czytalem troche i pytalem nawet w salonie.

W obydwoch przypadkach zachwycali sie zarowno osiagtami ( 2rzedna cecha ) jak i komfortem i neizawodnoscia.

Jest to ciezkie moto , poiwedz czy prowadzi sie latwo?

Poodbno przy wyprzedzaniu biegu si eeni redukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem troche i pytalem nawet w salonie.

W obydwoch przypadkach zachwycali sie zarowno osiagtami ( 2rzedna cecha ) jak i komfortem i neizawodnoscia.

Jest to ciezkie moto , poiwedz czy prowadzi sie latwo?

Poodbno przy wyprzedzaniu biegu si eeni redukuje.

 

Nie mam zadnych zastrzeżeń do XX - osiagi rewelacyjne bardzo dobre przyspieszenie w sumie nie ma róznicy czy przyspieszasz od 50 do 100 czy od 150 do 200 dynamik ajest prawie taka sama - ZX9 nie miała zadnych szans z XX na trasie - prowadzi sie bardzo dobrze , pozornie wyglada na ciezkie moto ale bardzo łatwo sie manewruje na trasie jak i w mieście - dodatkowa zaleta to wygodna pozycja pasazera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprzedałem moja Kawke ZX9 - i po raz pierwszy wcale az tak bardzo sie nie ciesze- i nie dlatego ze sie przywiazałem do motocykla i mi zal  

 

Chłopak który kupił odemnie motocykl był naprawde wporzadku  - mówił ze jego marzeniem od dawna była jazda na takim motocyklu i wszystko było by OK gdyby nie to ze to jego pierwsze powazne moto i nie potrafi jeszcze dobrze jeździc .

Przed sprzedaża chciał sie przejechac - wiec standardoo wziąłem kase w zastawa - jednak on nie przejechał nawet 5 m i juz podczas próby zawrócenia na parkingu przewrócił sie - wtedy zobaczyłem ze jego umiejetności  nie wystarczą do prowadzenia takiego potwora jak ZX9 i zeby nie to ze motocykl był juz poobdzierany to pewnie bym mu go nie sprzedał. Zawiozłem mu motocykl do domu - ponad 100 km . Na miejscu pokazałem  podstawy jazdy na scigaczu i powiedziałem ze najpierw przez  minimum miesiesiac musi cwiczyc na parkingu - nawroty - hamowanie i wyczuć  motocykl - a dopiero potem wyjechac na drogi - i to boczne i jeźdzcic bardzo powoli  . Nie wiem czy mnie posłucha - ale jedno jest pewne jezeli mnie nie posłucha i wyjedzie na droge to długo nie pojeździ . Dałem mu namiary na forum - moze tu zajzy i zasiegnie jakiejs porady . Sam nie wiem co o tym myśleć .

 

Pablo moze to bedzie troche glupie pytanie ale czy sytuacja tego goscia zmienila by sie ( na lepsze) gdyby jego marzeniem byla XX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co chodzi Virus - z XX .Moj brat ma do sprzedania XX i nie ma to zadnego zwiazku z moja zx 9 wiec dlaczego maiło by to cos zmienić ??

 

A jezeli chodzi o chłopaka który odemnie kupił ZX9 to okazało sie ze jest bardzo rozsądny i jestem przekonany ze długo sobie pojeździ na zx9 - nie szaleje - na razie cwiczy jazde na nowej maszynie bo wczesniej jeździł kilka lat ale tylko na MZ - i niech ktos mi teraz powie ze jak sie przesiada z MZ na porzadnego japońca to juz wszystko umie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co chodzi Virus - z XX .Moj brat ma do sprzedania XX i nie ma to zadnego zwiazku z moja zx 9 wiec  dlaczego maiło  by to cos  zmienić ??

 

A jezeli chodzi o chłopaka który odemnie kupił ZX9 to okazało  sie ze jest bardzo rozsądny i jestem przekonany ze długo sobie pojeździ na zx9 - nie szaleje - na razie cwiczy jazde na nowej maszynie bo wczesniej jeździł kilka lat ale tylko na MZ - i niech ktos mi teraz powie ze jak sie przesiada z MZ na porzadnego japońca to juz wszystko umie ???

 

Zle mnie zrozumiales Pablo.

Napisales ze ten czlowiek ma problemy z "ujerzdzaniem" zx9.

Nie dziwie sie , gdyz jest to strichte sportowa maszyna, przeznaczona raczej dla doswiadczonych kierowcow.

Zapytalem sie Ciebie czy jesli wybralby XX jezdzilo by mu sie latwiej ( a wlasciwie uczylo).

Co prawda CBR to tez potezny motocykl z mocnym silnikiem ale podobno bardziej "przyjazny" dla kierowcy niz "zciagnieta" prosto z toru 9

 

Mnie sie te obie maszyny bardzo podobaja i mam nadzieje ze kiedys ktoras z nich nabede , dlatego chcialem wiedziec ktora latwiej poskromic

PZDR

 

P.S. o twoim bracie nic eni pisalem , a do rozsadku twojego klienta tez nic nie mam ,

pytalem tylko o maszyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Viru teraz to juz rozumiem - A co do porównania ZX9 z XX - to XX jest niewątpliwie szybszy i rzwawszy nie wiem jak wypadło by porównanie nowszej zx9 bo moja była z 95 roku a XX z 2000 . Jezeli chodzi o prowadzenie to wieksza moc XX raczej była by trudniejsza do opanowania ale mysle ze skala trudności prowadzenia jest porównywalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Viru teraz to juz rozumiem  - A co do porównania ZX9 z XX - to XX jest niewątpliwie szybszy i rzwawszy  nie wiem jak wypadło by porównanie nowszej zx9 bo moja była z 95 roku a XX z 2000 . Jezeli chodzi o prowadzenie to wieksza moc XX raczej była by trudniejsza do opanowania ale mysle ze skala trudności prowadzenia  jest porównywalna

 

i wszystko jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pablo mam prośbę, jako że miałeś ZX9 jakiś czas możesz coś więcej o nim napisać. Przymierzałem sie do CBR1000 w wersji Dual ale teraz pomysł padł na ZX9 tylko raczej w starszych rocznikach 95 - 96, wszystko zależy od posiadanej gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisz do Michala Kaczmara- o nkupi lodemnie ta zx9 ij a ujezdza- wg mni ezx 9 jest lepsza ładnieszja od cbr 1000 ale ja sie na mechanice nie znam - m ipoprostu zx9 podoba sie bardziej bo to sportowy motocykl a cbr1000dual bardziej turystyk - generalnie ja bylem zadowolony - jezdzilo sie wygodnie bez awarii a i natorze posmigalem troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...