Skocz do zawartości

Subforum dla siedlec i okolic - kto chętny?


moherowy ninja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to fajnie, to powiedzmy że jest nas trzech (aby tylko nie padało temperatura ma byc ok 9"C) jak możesz to zapytaj kumpla tego co wtedy z nami leciał na hornecie czy by się nie pisał?? na Łlukasza nie ma co liczyć bo rozwalił maszynę i jeszcze się nie dorobił nowej. Być może ktoś z forum się jeszcze dołączy. Czekamy. Proponuje się spotkać koło 11 i polatać tak do 13.

Edytowane przez Wójek

Motocykl jak wódka poniżej pół litra nie opłaca się kupować.

www.mypanb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedziecie na bajzla, to wpadnijcie do Moto-akcesoriów do Marek podzielić się wrażeniami z bazaru... Ja już na nim się nie pojawiam, bo aktualnie nie mam po co, ale chętnie spotkam się z sąsiadami (jestem spod Białej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mototarg.pl/terminarz.php

 

13.03.2011 Warszawski Bazar Motocyklowy, Warszawa, teren Wyścigów Konnych ul. Puławska 266. Organizator: Warszawski Bazar Motocyklowy, tel.: 0-661 360 005, e-mail: [email protected] , www.mototarg.pl

 

tu jest napisane czyli ten weekend

Ja teraz jestem w warszawie ale jak nie bedzie padać to jade na giełde motocyklem z ulicy ostrobramskiej więc jeśli chcesz to możemy się ustawić

Edytowane przez agent 303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przyznawać się, który z was zaczął bawić się w produkcje hollywoodzkie :icon_mrgreen:

 

Nie powiem całkiem sprawny przejazd przez Siedlce.

Chciałbym dodać od siebie żebyście uważali na skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Ogińskich tej uliczki zaraz za policją, jeżdżę tamtędy codziennie i z tej uliczki często wyjeżdżają w lewo samochody, które objeżdżają korek na Kazimierzowskiej. W momencie gdy tam jest korek i auto wyjeżdża to najczęściej już nie patrzy w lewo bo jest puszczane i może być nieprzyjemne bum.

Edytowane przez Sandokan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyżowanie faktycznie nie fajne, zauważyłem to samo jadąc puszką.

obczajcie sobie filmiki mojego znajomego. Oczywiście patrzcie na to z przymrużeniem oka filmiki są ironiczne i trzeba umieć wyczuć szyderę.

http://www.youtube.com/watch?v=dFd5Eav_Tjs

:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=LeMHJ-btoTU

Edytowane przez Wójek

Motocykl jak wódka poniżej pół litra nie opłaca się kupować.

www.mypanb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, znajomy namawia mnie żeby jechać do częstochowy 17 z siedlec ,ale nie dokładnie wiem o której wyjazd , z którego miejsca , i kiedy powrót . jeśli ktoś zna harmonogram imprezy to będę wdzięczny i może się załapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

Prawdopodobnie wyprawa przedstawia się następująco:

wyjazd z Siedlec w niedzielę 17.4; 5 lub 6 rano, spotkanie na BP.

Dojazd do Cz-wy 9:30-10.00, spokojnie lecimy, bo rano zimnawo:)

Wyjazd powrotny ok.16 z Czwy,tempo spokojniejsze bo dobrze suszą.

 

 

 

witam, znajomy namawia mnie żeby jechać do częstochowy 17 z siedlec ,ale nie dokładnie wiem o której wyjazd , z którego miejsca , i kiedy powrót . jeśli ktoś zna harmonogram imprezy to będę wdzięczny i może się załapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wyjazdem na II Zlot Olszchoppera 2011 w Pieczyskach k / Koronowa wszystkich chętnych z Warszawy i okolic informujemy, że zbiórka odbędzie się 29 kwietnia 2011 r. o godz. 06.30 na parkingu przy Torwarze, ul. Łazienkowska. Przewidziany wyjazd całej grupy o godz. 07.15.

 

Trasa przejazdu:

Warszawa- Płońsk- Sierpc- Toruń- Bydgoszcz- Koronowo- Pieczyska.

 

 

 

Kontakt :

Z-ca Komandora Zlotu Olszchopper- Pieczyska 2011

Krzysztof / KITKA / tel. 601-490-254

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...