Skocz do zawartości

skuter do stuntu? patenty ,porady


kuba_195
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam skuter 3 dzień i już 20 metrów bez problemu przejeżdzam, ale to jest dla mnie wynik żaden bo ja chce jechać jak długo chce i kiedy chce. ja na swoim hm-ie do 3 biegu na kole dochodizłem ale skuter to zupełnie inny sprzet i inna technika, która staram sie poznawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przejade ile mi sie podoba az mi rece padna ze zmeczenia albo wacha sie skonczy. i co z tego?? wheelie to juz zaden trick niestety a sam nic wiecej prawie nie umiem ze wzgledu na bak HB ktory w skuterze jest seryjnie.Mialem skutera i wiem ze jazda kiblem na kole jest 5 razy latwiejsza niz manualem.mowimy o pojemnosci 50-125 w manualu bo jak siadziemy np na jakas 400 do tego w supermoto zapmniemy sobie 4 bieg jebniemy na kolo z 50 na godzine to mamy taki dlugi bieg jak ten skuter i nietrzeba zmieniac.Szybka jazda na gumie do gowno.Potrafie zrobic tak ze zapne wszystkie biegi na kole i okolo 130km\h skonczy mi sie predkosc i spadne to zadna rewelacja.panowie wolna guma wolna guma.Osoboscie za najlepszych skoterowych stunterow uwazam tych ktorzy sa wypisani tutaj.i to nawet w odpowiedniej kolejnosci http://www.scooter-stunt.com/modules.php?n...=showpage&pid=2 znalazl sie moj przyjaciel ze squadu Bari ktory teraz przesiadl sie na Derbi Sm i nijako przygode ze stuntem na jakis czas zawiesil co nieznaczy ze derbi nie idzie na gume :biggrin:.pzdr

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...